Już od jutra zamknięta ulica Topolowa (wykaz objazdów)

Inwestycje, jutra zamknięta ulica Topolowa (wykaz objazdów) - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 19/08/2019 17:38

Jutro, 20 sierpnia od godz. 9. należy spodziewać się całkowitego zamknięcia dla ruchu samochodowego na całej długości ul. Topolowej z powodu budowy ścieżki rowerowej i przebudowy nawierzchni jezdni ul. Topolowej. Zamknięcie może potrwać do końca miesiąca.

Od jutra rozpoczną się prace na ulicy przygotowujące ją do ułożenia nawierzchni. Od rana ruszy frezowanie starego asfaltu, poprawianie studni rewizyjnych kanalizacji sanitarnej i zasuw wodociągowych, a także wymiana części obrzeży krawężnikowych, po czym położony zostanie nowy asfalt. Asfalt będzie także układany na ścieżce rowerowej.

Wyłączenie z ruchu ul. Topolowej oznacza, że chcąc dojechać z ulicy Ułańskiej do Tuszewskiej wyznaczono objazdy ulicami Mickiewicza oraz Młodzieżową. Mieszkańcy ulicy Słowackiego i Mickiewicza będą mogli dojechać do swoich posesji ulicą Szkolną, od strony ul. Mickiewicza.

Przedstawiciel miasta w komunikacie wysłanym mediom dodaje, iż dojazd do posesji przy ul. Topolowej w szczególnie uzasadnionych przypadkach będzie możliwy „po placu budowy”.

Już od jutra zamknięta ulica Topolowa (wykaz objazdów) komentarze opinie

 • gość 2019-08-20 09:43:20

  Komunikat k*rwa do mediów, a mieszkańcy ku**a dowiadują się o 7 rano jak trakt zaczyna zrywać asfalt. Banda bezmózgich debili a nie przedstawiciele miasta...

 • Gość - niezalogowany 2019-08-20 13:33:46

  Takie prace to się wykonuje przez dwa dni pracując 24 godziny na dobę a nie dwa tygodnie..... Kto podpisuje takie durne umowy..

 • Gość - niezalogowany 2019-08-20 13:39:29

  Takie prace to się wykonuje przez dwa dni pracując 24 godziny na dobę a nie dwa tygodnie..... Kto podpisuje takie durne umowy..

 • Radek - niezalogowany 2019-08-20 13:49:12

  Wow, sami specjaliści się tu wypowiadają.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama