6°C lekkie zachmurzenie

Już w sobotę II Diecezjalne Spotkanie Młodzieży

Kiedy: 2018-09-15 , godzina: 10:00 | Gdzie: Muszla koncertowa

W najbliższą sobotę w Łowiczu odbędzie się II Diecezjalne Spotkanie Młodych. Na muszli koncertowej na łowickich Błoniach młodzi spotkają się pod hasłem "Ku wolności..."

Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego ks. Jacek Zieliński, duszpasterz młodzieży diecezji łowickiej, przy wsparciu księży i młodzieży, organizuje kolejną edycję wydarzenia. 

Spotkanie rozpocznie się w sobotę (15 września), o godzinie 10. zawiązaniem wspólnoty. Następnie młodzi diecezjanie będą mieli okazję wysłuchać dwóch koncertów. Pierwsi na łowickich Błoniach zaprezentuje się klerycy z Seminarium Duchownego w Łowicza z zespołu „Spes Nostra” , a kolejnym  będzie koncert ewangelizacyjny grupy "Wyrwani z Niewoli".

Najważniejszym punktem Spotkania Młodych będzie Msza Święta o godz. 15, którą w intencji młodzieży, poprowadzi biskup ordynariusz Andrzej Franciszek Dziuba. 

Eucharystię poprzedzi konferencja ks. Jakuba Bartczaka, który jest raperem. Dla wszystkich uczestników przewidziany jest również obiad. 

Udział w wydarzeniu może wiać każdy kto czuje potrzebę bliskości z kościołem, nie obowiązują żadne zapisy. 

- Będzie to czas radości, modlitwy i doświadczenia prawdziwej WOLNOŚCI w Jezusie Chrystusie – pisze na swoim profilu facebookowym organizator wydarzenia ks. Jacek Zieliński.

Już w sobotę II Diecezjalne Spotkanie Młodzieży komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.