Już wkrótce w Łowiczu pierwsze rozgrywki gry miejskiej na smartfony

Edukacja, wkrótce Łowiczu pierwsze rozgrywki miejskiej smartfony - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/09/2019 15:17
Mirka Czubak
WRZ 28
Powiatowa Bibliotek Publiczna w Łowiczu, Stary Rynek 5/7k godz: 11:00

Lubisz czytać, grać w gry i chciałbyś w ciekawy sposób poznać tajemnice Łowicza? To jest ku temu fantastyczna okazja. Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Łodzi przygotowała gratkę dla miłośników książek i… gier! To terenowa gra mobilna „Tropem tajemniczego skarbu ”.

Używanie smartfonów nie musi być takie złe jak trąbią wszyscy dookoła. Wystarczy pomysł jak połączyć przyjemne z pożytecznym i wykorzystać możliwości internetu i techniki do czegoś naprawdę fajnego.

 I tym jest właśnie gra miejska na smartfony, w którą  już 28 września  o godz. 11:00 będą mogli zagrać uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu łowickiego w ramach rozgrywek międzyszkolnych. Do zabawy miejskiej można zgłosić 5 osobowe drużyny  (4 uczniów, plus opiekun). Formularze zgłoszeniowe drużyn wraz z deklaracjami i zgodami na przetwarzanie danych przyjmowane są do 26 września.

Aby wziąć udział w grze wystarczy zabrać ze sobą naładowany smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją ActionTrack (dostępną bezpłatnie w Google Play i AppStore) z mobilnym dostępem do Internetu oraz włączonym dokładnym trybem określania lokalizacji (GPS). Młodzież przemierzając ulice Łowicza, będzie poznawać ciekawostki o mieście i postaciach z nim związanych, a najlepsi wygrają nagrody.

Gra miejska na smartfony organizowana jest w ramach cyklu gier terenowych „TAJEMNICZE ŁÓDZKIE” z okazji obchodów 100-lecia Województwa Łódzkiego, które zostały objęte Patronem Honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego -Grzegorza Schreibera.
 
Więcej o wydarzeniu, regulamin oraz pozostałe szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.pbplowicz.blogspot.com 

Już wkrótce w Łowiczu pierwsze rozgrywki gry miejskiej na smartfony komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama