6°C bezchmurnie

Kabaret Skeczów Męczących w Łowiczu

Premierowym skeczem „Komunia”, czyli perypetiami rodziny przed kolejną ważną rodzinną imprezą zakończył się dzisiejszy (11 marca) występ Kabaretu Skeczów Męczących w Łowiczu.

Kabaretowi artyści zawitali do Łowicza ze swoim najnowszym programem, który jest podsumowaniem ich 15-letniej działalności. Występ obejrzało sporo mieszkańców, którzy zajęli niemal wszystkie miejsca na krzesłach i znaczną część trybun.

Kabareciarze w typowy dla siebie sposób, czyli dowcipem próbowali złapać kontakt z łowicką publicznością. Na pierwszy ogień poszły żarty o widowni z małych miejscowości oraz wypasionym aucie, który sprezentował im pewien bezdomny ze stolicy.

Formacja z Kielc w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Jana Pawła II zaprezentowała premierowe skecze ze swoimi sprawdzonymi bohaterami. I tak publiczność zobaczyła m.in. „Napad na pocztę”, „Pielęgniarkę środowiskową” czy „Radio Randkę”.

Na bis grupa zaprezentowała „Komunię”, czyli problemy pewnej rodziny przed rodzinną imprezą. Bohaterów tejże rodziny mogliśmy poznać w skeczu „Chrzciny”. Z czym im przyjdzie zmierzyć się tym razem? Tego niestety nie zdradzimy.

Kabaret Skeczów Męczących w Łowiczu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-03-11 21:52:00

    Fajny spektakl!

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.