6°C lekkie zachmurzenie

KęKę w Łowiczu. Hip-hopowy koncert na zakończenie wakacji

Kiedy: 2018-08-31 , godzina: 20:00 | Gdzie: Dziedziniec Łowickiego Ośrodka Kultury

Jeden z najpopularniejszych polskich raperów ostatnich lat KęKę wystąpi w Łowiczu. Hiphopowy koncert odbędzie się 31 sierpnia (piątek) na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury przy ul. Podrzecznej 20.

KęKę powraca do Łowicza po dwóch latach. W 2016 roku raper z Radomia promował w mieście nad Bzurą album „Trzecie rzeczy”. W marcu tego roku ukazał się jego czwarty solowy krążek „To tu”, który zadebiutował na pierwszym miejscu OLiS (oficjalna lista sprzedaży ZPA-V - przyp. red.) i pokrył się platyną.

W koncercie wystąpi również raper Green związany z łódzkim środowiskiem hiphopowym. Obaj artyści dzielili wspólnie scenę w Łowiczu dwa lata temu. Warto dodać, że Green jest również kapitanem drużyny raperów występującej na corocznym łowickim turnieju charytatywnym Gwiazdy na Gwiazdkę.

Na gramofonach zagra DJ Cider.

Bilety w cenie 20 złotych można kupić w przedsprzedaży w kasie kina Fenix (czynnej godzinę przed pierwszym seansem) lub drogą elektroniczną pod adresem: https://lok.systembiletowy.pl/system_portal.php/repertoire.html?id=1890

W dniu koncertu za wejściówkę trzeba będzie zapłacić 30 złotych. Start imprezy o godzinie 20.

KęKę w Łowiczu. Hip-hopowy koncert na zakończenie wakacji komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.