Kiedy kolejne blokady drogi krajowej nr 70 w Łowiczu? W przyszłym tygodniu zebranie mieszkańców Zatorza

Wasze sprawy, Kiedy kolejne blokady drogi krajowej Łowiczu przyszłym tygodniu zebranie mieszkańców Zatorza - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/11/2019 10:32
Martyna Czekalska
LIS 26
Hostel Lovicz, ul. Warszawska godz: 18:00

Piotr Tarczyński, przewodniczący społecznego komitetu mieszkańców ds. usunięcia ruchu tranzytowego z dzielnicy Zatorze, zaprasza na spotkanie ws. terminów kolejnych blokad na ul. Warszawskiej i Bolimowskiej.

Ogólne spotkanie mieszkańców odbędzie się 26 listopada (wtorek) o godz. 18:00 w sali hotelu Lovicz przy ul. Warszawskiej. Wejście do strony Academosa od ul. Iłowskiej.

- Na spotkaniu przedstawimy również pod dyskusję odpowiedzi Ministerstwa Infrastruktury na ostatnie pisma komitetu mieszkańców – informuje Piotr Tarczyński, przewodniczący społecznego komitetu. Na początku października mieszkańcy wyszli na ulicę, blokując tirom wjazd do Łowicza na ul. Warszawskiej i Bolimowskiej.

Przypomnijmy, że protestujący chcą wyeliminować ze swojej dzielnicy ciężki ruch pojazdów oraz doprowadzić do budowy wschodniej obwodnicy miasta.

Kiedy kolejne blokady drogi krajowej nr 70 w Łowiczu? W przyszłym tygodniu zebranie mieszkańców Zatorza komentarze opinie

  • Mamita - niezalogowany 2019-11-19 14:26:06

    Ci ludzie nie maja ewidentnie zajęcia. Niech się za robotę wezmę. Ile jest ulic gdzie ruch jest też bardzo duży. To może nie pół Łowicza wyjdzie i poblokuje ulice. Łódzka reż wypadałoby zamknąć bo tam i Tory i osobowe jadące do Lyszkowic na A2.

  • gość 2019-11-19 15:11:18

    oj, kochany przedmówco, widać że nie znasz ani topografii miasta, ani jego życia. Oj nieładnie, nieładnie.

  • gość 2019-11-19 18:02:33

    już KOMUCHY zaczynają ujadać, każda obywatelska inicjatywa im solą w oku, mieszkańcy, nie dajcie się, walczcie o swoję , powodzenia!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama