Kiedy wystartuje legalny bukmacher Betclic? Już wystartował!

Jacek Królikowski - blog 27/07/2019 14:58
Jacek Królikowski

Wikeszość kibiców i osób obstawiających mecze przez internet zna zakłady bukmacherskie Betclic, jest to renomowana firma ceniona na całym świecie. Długo, bo już od 15 lat działa na terenie Polski, ale dopiero teraz czyli od 1 lipca 2019 roku wystartowała strona tego bukmachera w pełni legalna. Co to znaczy? Betclic bowiem otrzymał licencję na oferowanie zakładów wzajemnych przez internet na terenie naszego kraju, datą symboliczną był 28 września 2018 roku.

Betclic z swojej ofercie ma wiele atrakcyjnych promocji i bonusów dla nowych graczy, w tym pierwsy zakład bez ryzyka do 500zł, 100% więcej do pierwszej wpłaty oraz wiele innych wartych uwagi promocji i bonusów. Sprawdź już teraz!

Kiedy wystartuje legalny bukmacher Betclic? Już wystartował! komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama