Kładka na stacji Łowicz Główny zniknie do końca roku

Portal lowicz24.eu 19/09/2017 13:35
Martyna Czekalska

Pracownicy firmy Trakcja PRKiI demontują nadziemne przejście na peron nr 1 na stacji Łowicz Główny. Kładka nad torami ma zostać rozebrana do końca tego roku.

Na stacji rozebrano już całkowicie peron nr 1. W ubiegłym tygodniu robotnicy Trakcji PRKiI przystąpili do rozbiórki schodów prowadzących na zrównany z ziemią przystanek dla pociągów. Kiedy zniknie cała nadziemna konstrukcja?

- Prace przy demontażu kładki nad torami na stacji Łowicz rozpoczną się po oddaniu do użytku dla pasażerów bezpiecznego tymczasowego przejścia w poziomie szyn na peron nr 2 oraz do ul. 3 Maja - informuje Zbigniew Wolny z zespołu prasowego PKP PLK.

Widać już przygotowania do uruchomienia tymczasowego przejścia: ułożono płyty, zamontowano barierki i oznakowanie. - Planujemy zakończyć prace przy przejściu do końca listopada 2017 r., a przy demontażu kładki do końca 2017 r. - dodaje przedstawiciel kolei.

Charakterystyczną, niebieską kładkę zastąpi podziemny tunel. Jego budowa miałaby rozpocząć się w styczniu 2018 roku i potrwać dwanaście miesięcy.

Według harmonogramu prace na stacji Łowicz powinny zakończyć się w styczniu 2020 roku.

Foto i video zarejestrowane 14 września 2017 r.

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz

Kładka na stacji Łowicz Główny zniknie do końca roku komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-09-19 19:50:48

    Rewelacyjna firma Trakcja Prkil

  • gość 2017-09-20 18:52:45

    Nie miało być do końca września?

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama