Koderki będą kolędować w Muzeum w Łowiczu

Koncerty, Koderki będą kolędować Muzeum Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 02/01/2019 11:23
Mirka Czubak
STY 06
Muzeum w Łowiczu godz: 16:00

W niedzielę 6 stycznia w sali Barokowej łowickiego muzeum wystąpi Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Ludowy Koderki. Koncert kolęd i pastorałek odbędzie się w ramach cyklu „Burmistrz miasta zaprasza”.

Niedzielny koncert rozpocznie się o godzinie 16.00. Dzieci i młodzież zaprezentują wiele znanych kolęd i pastorałek śpiewanych gwarą łowicką w ludowej aranżacji. 

Warto przypomnieć, że zespół działający w Łowickim Ośrodku Kultury 10 grudnia 2018 roku  dostał się do finału XXV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek – Będzin 2019. Łowicka grupa będzie reprezentować nasz region w jubileuszowym Festiwalu w dniach 10 – 12 stycznia 2019 r. w Będzinie. 

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Koderki będą kolędować w Muzeum w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama