Koderkowa rodzina szuka nowych członków

Spotkania, Koderkowa rodzina szuka nowych członków - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 11/09/2019 10:19
Mirka Czubak
WRZ 19
Aleje Sienkiewicza 62, Łowicz godz: 16:00

Dziecięco-Młodzieżowego Zespołu Ludowego „KODERKI” poszukuje nowych talentów. Każdy kto pasjonuje się tańcem, śpiewem, folklorem i chciałby spróbować swoich sił w zespole może przyjść na casting i zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Po wakacyjnej przerwie „Koderki” wracają do swoich stałych treningów. Już 9 września w sali gimnastycznej dawnego Gimnazjum nr 1 w Alejkach Sienkiewicza odbyły się pierwsze zajęcia.

Podobnie jak w latach ubiegłych zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki od godziny 16. do około 19. Chętne dzieci, które chciałyby przystąpić do zespołu, rozwijać swoje pasje i stać się częścią „folklorystycznej koderkowej rodziny”, kierownik artystyczny grupy Katarzyna Polak zaprasza na przesłuchanie w dniu 19 września (czwartek) o godz. 16.00. Nabór odbędzie się w siedzibie zespołu.

- Nabór dotyczy dzieci najmłodszych czyli do grupy 6-10 lat, ale oczywiście starsze dzieci też są mile widziane i serdecznie zapraszamy je na przesłuchanie – mówi Katarzyna Polak.

Koderki to jedna z wielu sekcji działająca w Łowickim Ośrodku Kultury. Placówka serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia popołudniowe w pozostałych sekcjach i kołach zainteresowań. Są to: Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Ludowy Koderki, Studio Piosenki ŁOK, Balet dla dzieci Kids Academy, Łowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku, Łowicka Orkiestra kameralna, Koło plastyczne Akwarelki, Klub plastyczny Impress, DKF „Bez Nazwy”.

Więcej informacji dostępnych na stronie lok.art.pl

Koderkowa rodzina szuka nowych członków komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama