Kolarski ultramaraton przejedzie przez Łowicz

Kolarstwo, Kolarski ultramaraton przejedzie przez Łowicz - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 24/08/2018 14:18
Martyna Czekalska
SIER 25
Hala OSiR nr 1 w Łowiczu godz: 18:30

Łowicz znalazł się na trasie prestiżowego ultramaratonu kolarskiego Bałtyk-Bieszczady Tour. W imprezie weźmie udział trzech zawodników Klubu Kolarskiego Łowicz.

Licząca 1008 kilometrów trasa Bałtyk-Bieszczady Tour łączy Świnoujście i Ustrzyki Górne, czyli najbardziej oddalone od siebie punkty na mapie Polski. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 2005 roku i wzięło w niej udział 15 zawodników.

W tym roku uczestnicy kolarskiego ultramaratonu po raz pierwszy odwiedzą Łowicz. Na terenie łowickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostanie zorganizowany tzw. Duży Punkt Kontrolny, gdzie zawodnicy będą mogli wypocząć czy zjeść posiłek. W zawodach weźmie udział blisko 400 miłośników kolarstwa szosowego z całego kraju.

Na trasie zobaczymy również trzech zawodników KK Łowicz. W wymagającej imprezie wystartują łowiczanie Bogumił Urbanek i Marek Kubiak oraz Mariusz Marszałek z Domaniewic.
 
Zachęcamy do dopingowania kolarzy. Pierwsi uczestnicy spodziewani są w hali OSiR nr 1 jutro (25 sierpnia) około godziny 18:30. Ostatni powinni dotrzeć do miasta nad Bzurą w niedzielę około południa. Zawodnicy wjadą do Łowicza od strony Płocka drogą wojewódzką nr 584, a wyjadą krajową 70 w kierunku Skierniewic.

Ultramaraton wystartuje w piątek wieczorem ze Świnoujścia. Pierwsi kolarze spodziewani są na mecie w Ustrzykach Górnych w poniedziałek rano.

Transmisja

Kolarski ultramaraton przejedzie przez Łowicz komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama