6°C lekkie zachmurzenie

Kolejne nowe auto dla łowickich policjantów

Komunikaty policji , Kolejne łowickich policjantów - zdjęcie, fotografia

Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu przy wsparciu komendy wojewódzkiej zakupiła kolejny samochód. Volkswagen Transporter T6 trafi do Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego.

Radiowóz typu furgon jest trzecim autem przekazanym w tym roku na potrzeby łowickiej policji. W styczniu do jednostki mieszczącej się przy ulicy Bonifraterskiej przyjechał nowy Hyundai i20. Auto zostało zakupione za środki trzech samorządów – miasta Łowicz oraz gminy Nieborów i Łyszkowice. Dołożyła się także policja.

W ostatni piątek komendant Radzikowski odebrał kluczyki do pojazdu, który wspomoże pracę pionu kryminalnego. Auto została zakupione za środki Starostwa Powiatowego i policji.

Teraz w ręce łowickich stróżów prawa trafił kolejny radiowóz typu furgon. Auto zostało całkowicie sfinansowane ze środków Policji. Volkswagen Transporter T6 trafi do Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Odpowiednio oznakowany, wyposażony w łączność, dostosowany do potrzeb służby, będzie służył policjantom podczas codziennych patroli, ale także przy zabezpieczaniu imprez masowych czy sportowych. Pojazd wyposażony jest w silnik o pojemności 2.0 litrów i dysponuje mocą 150 KM.

Niewykluczone, że jeszcze w tym roku do Łowicza przyjedzie jeszcze jeden samochód policyjny. Wsparcie w zakupie auta, które wspomagać będzie pracę nowo utworzonego posterunku policji w Nieborowie zadeklarował starosta łowicki Krzysztof Figat.

 

Kolejne nowe auto dla łowickich policjantów komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-02-22 12:30:03

  Wystarczy dobry gospodarz w policji i od razu są efekty.

 • Gość1 - niezalogowany 2018-02-22 13:55:50

  Popieram

 • gość 2018-02-22 21:04:55

  Podobno w łowickiej policji Radzikowski robi wielkie porządki. Nareszcie ktoś konkretny się trafił.

 • Xyz - niezalogowany 2018-02-22 23:43:24

  Popieram czystki. Trzeba wziąść sie za robite bo co chwila są włamania do sklepów na mieście!

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.