16°C mgła

Kolejny etap promocji lokalnych firm włókienniczych

Produkty łowickich firm z branży włókniarskiej promowane są w przestrzeniach reklamowych Dworca Centralnego, Metra i Lotniska „Chopina” w Warszawie. To efekt realizacji przez Urząd Miejski w Łowiczu, kolejnego etapu projektu „Po nitce z Łowicza. Wsparcie eksportu dla branży włókienniczej”

Głównym celem projektu prowadzonego przez Wydział Strategii, Rozwoju i Obsługi Przedsiębiorców jest promocja gospodarcza branży włókienniczej z regionu łódzkiego z uwzględnieniem roli Łowicza poprzez tworzenie warunków dla internacjonalizacji działalności gospodarczej przedsiębiorstw oraz budowanie powiązań gospodarczych.

Na grafikach promowanych jest siedem firm, są to m.in. PPHU Krajewski, Syntekx Sp. z o.o, PPHU Steven, Per Te Sp. z o.o.

Grafiki zostały umieszczone w strategicznych lokalizacjach Warszawy. Na Dworcu Centralnym będzie to osiem citylightów. Wyklejona zostanie także ściana w Galerii Wschodniej. Kolejne dziewięć nośników znajdzie się w strefie przelotów na Lotnisku Chopina. Natomiast dwa billboardy promujące łowicką branżę włókniarską staną w stacji centrum Metra Warszawskiego.

Kampania reklamowa potrwa do dnia 31 sierpnia br. W październiku identyczne grafiki zostaną zainstalowane na łowickich citylightach.

Kolejnymi etapami projektu będzie organizacja realizacja filmu promocyjnego, katalogu branżowego oraz udział w tekstylnych targach zagranicznych oraz międzynarodowych targach tekstylnych w Polsce.

O projekcie „Po nitce z Łowicza. Wsparcie eksportu dla branży włókienniczej” pisaliśmy na początku roku TU.

Kolejny etap promocji lokalnych firm włókienniczych komentarze opinie

  • gość 2018-08-07 23:46:57

    A o zarobkach, czyli o najniższej krajowej, plakaty i filmy też będą. A takie właśnie zarobki ma 90% tej branży w Łowiczu. Jest się czym chwalić.

  • gość 2018-08-08 08:49:09

    I już znalzł się malkontent... Kuuuuurde!

Dodajesz jako: Zaloguj się