Kolizja drogowa na ul. Podgrodzie w Łowiczu

Wypadki i kolizje, Kolizja drogowa Podgrodzie Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/11/2019 13:08
Martyna Czekalska

Dwa pojazdy osobowe uczestniczyły w kolizji drogowej, do której doszło dziś (13 listopada) przed godziną 9 na ul Podgrodzie w Łowiczu. Zawinił 20-letni kierowca, który nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami.

Do zdarzenia na drodze krajowej nr 14 doszło około godziny 8:50. Jak wynika z ustaleń policji, sprawcą kolizji był 20-letni kierowca, który kierując hondą civic uderzył w tył jadącego przed nim audi.

Kierujący audi 44-latek akurat zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Gdy przepuszczał na pasach pieszego, w tył jego pojazdu uderzyła honda.

Obaj kierowcy to mieszkańcy powiatu łowickiego. Byli trzeźwi.

20-latek za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem.

Kolizja drogowa na ul. Podgrodzie w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama