Kolizja drogowa w Łowiczu. Dwie osoby ukarane mandatem

Wypadki i kolizje, Kolizja drogowa Łowiczu osoby ukarane mandatem - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/06/2019 16:04
Martyna Czekalska

63-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po zderzeniu z oplem astrą na skrzyżowaniu ul. Łęczyckiej i Środkowej w Łowiczu. Kobieta opuściła opuściła już placówkę, ale została ukarana mandatem karnym, podobnie jak kierująca oplem 24-latka.

Do potrącenia rowerzystki doszło dzisiaj (14 czerwca) przed godziną 9. Kierująca jednośladem 63-latka z Łowicza po zderzeniu z oplem z obrażeniami nogi została przewieziona do szpitala. Jak się okazało, nie wymagała jednak hospitalizacji.

Z ustaleń policji wynika, że sprawczynią kolizji była 24-letnia łowiczanka, która siedziała za kierownicą opla.

- 24-latka została ukarana mandatem karnym za nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – informuje podkom. Urszula Szymczak, rzecznik prasowy łowickiej policji. Jak dodaje, mandatem ukarano również rowerzystkę, ponieważ jechała chodnikiem, podczas gdy po drugiej stronie jezdni była ścieżka rowerowa.

Obie panie były trzeźwe.

Kolizja drogowa w Łowiczu. Dwie osoby ukarane mandatem komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama