Kolizja na skrzyżowaniu DK 14 i ulicy Łęczyckiej - AKTUALIZACJA

Wypadki i kolizje, Kolizja skrzyżowaniu ulicy Łęczyckiej AKTUALIZACJA - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 01/07/2017 20:50
Katarzyna Gajda

Dziś, 1 lipca na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 14 z ulicą Łęczycką i Piaskową doszło do zderzenia volkswagena i opla. Nikt nie odniósł obrażeń.

Przed godziną 15 na wspomnianym skrzyżowaniu doszło do kolizji z udziałem volkswagena bora i opla astry. Na miejscu dowiedzieliśmy się, że zawinił 20-letni kierowca volkswagena, który jechał od Bielaw i skręcając w lewo nie zachował ostrożności i doprowadził do zderzenia z oplem. Autem od Bratkowic w kierunku Górek podróżował 22-letni łowiczanin. Obaj kierujący byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem karnym.

 

Na miejscu interweniowali strażacy z PSP w Łowiczu, których zadaniem było posprzątanie jedni, w tym usunięcie wycieków po płynach.

Kolizja na skrzyżowaniu DK 14 i ulicy Łęczyckiej - AKTUALIZACJA komentarze opinie

 • gość 2017-07-01 22:38:21

  Jak zwykle "rowerem za krowami" a później kierownica samochodu. A dzisiaj w Kauflandzie trzech młodzieńców staranowałoby emeryta wychodzącego ze stoiska monopolowego. A mamusia mówi że to bardzo dobre dziecko.

 • gość 2017-07-03 11:16:36

  Kiedy Ci od Bielaw i z Górek nauczą się jeździć "rowerem za krowami"??
  Dla nich mandaty powinny być podwójne. Jak nie widzą policji to nawet konstytucja ich nie obowiązuje,
  nie mówiąc o kodeksie wykroczeń, i kodeksie drogowym!!

 • gość 2017-07-03 22:39:10

  Po co ten hejt, chwila nieuwagi i każdemu może się zdarzyć. jak to mówią: nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni. najważniejsze, że nikomu nic się nie stało, a sprawca ma nauczkę na przyszłość, żeby być ostrożniejszym.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama