20°C rozproszone chmury

Kolizja w Łowiczu. Ciągnik zderzył się z fiatem punto - Aktualizacja

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj (6 grudnia) późnym wieczorem na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II, Radzieckiej i Tuszewskiej w Łowiczu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 22. W kolizji uczestniczyły ciągnik rolniczy z przyczepami oraz fiat punto. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, zawinił kierowca osobowego fiata, który poruszał się drogą podporządkowaną. Ciągnik jechał ul. Jana Pawła II.

Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Rolniczy pojazd ciągnął dwie przyczepy z burakami. Wskutek zdarzenia jedna z nich przewróciła się i warzywa wysypały się na chodnik i jezdnię.

W zabezpieczeniu miejsca kolizji oraz uprzątnięciu drogi pomogli strażacy z PSP w Łowiczu.

Aktualizacja:

Mandatem za spowodowanie kolizji drogowej ukarany został 21-latek z Łowicza, który na skrzyżowaniu Jana Pawła II z ul. Tuszewską nie ustąpił pierwszeństwa ciągnikowi. Maszyną rolniczą, która ciągnęła dwie przyczepy wypełnione burakami jechał 33-latek z naszego powiatu. Obaj kierujący byli trzeźwi. 

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz


Kolizja w Łowiczu. Ciągnik zderzył się z fiatem punto - Aktualizacja komentarze opinie

  • Crash Plus - niezalogowany 2017-12-07 13:17:51

    Jeżeli miałeś kolizje możemy Ci pomóc uzyskać dopłate do odszkodowania OC. Wyślij kosztorys szkody oraz decyzje o wypłacie na adres [email protected], a my bezpłatnie zweryfikujemy czy Twoje odszkodowanie nie zostało zaniżone. Nr kontaktowy 570-660-876

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu