Kolizja w Popowie, próba ominięcia łosia i pirat drogowy na ul. Warszawskiej

Komunikaty policji , Kolizja Popowie próba ominięcia łosia pirat drogowy Warszawskiej - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 03/07/2019 15:10
Mirka Czubak

Wczoraj (2 lipca) na skrzyżowaniu drogi gminnej w Popowie z drogą krajową nr 92 doszło do kolizji dwóch aut, z kolei na krajowej „siedemdziesiątce” policja zatrzymała 23- latka, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 55 km na godzinę.

Prawdopodobnie wtargnięcie łosia na drogę było przyczyną kolizji do jakiej doszło wczoraj o godzinie 6.20 w Świeryżu Pierwszym. Z relacji 22-latki z powiatu łowickiego, kobieta próbując ominąć zwierzę straciła panowanie nad toyotą yaris wskutek czego uderzyła w przydrożne drzewo. Kobiecie na szczęście nic się nie stało.

Z kolei około 9:00 służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Popowie na skrzyżowaniu drogi gminnej z krajową 92. Z ustaleń wynika, że kierujący Audi 80-latek z naszego powiatu nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Lublin, którym kierował 53-latek z powiatu łowickiego. Mężczyźni byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem.

Tego samego dnia kierowca opla vectry stracił w Łowiczu prawo jazdy za nadmierną prędkość. 23-letni mieszkaniec powiatu łowickiego w terenie zabudowanym jęchał z prędkością 105 kilometrów na godzinę. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki na ul. Warszawskiej (droga krajowa nr 70). Był trzeźwy. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania autem na trzy miesiące oraz został ukarany mandatem.

foto zastępcze

Reklama

Kolizja w Popowie, próba ominięcia łosia i pirat drogowy na ul. Warszawskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama