Kolizja z udziałem karetki pogotowia

Wypadki i kolizje, Kolizja udziałem karetki pogotowia - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 30/05/2018 10:17
Katarzyna Gajda

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę karetki pogotowia było przyczyną kolizji, do której doszło wczoraj, 29 maja w miejscowości Wojewodza, w gminie Bielawy.

W zdarzeniu brały udział mercedes (karetka pogotowia) oraz dostawczy iveco. Drugi z pojazdów podróżował od Chruślina w kierunku miejscowości Gaj. Kierował nim 45-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego.

Karetka jechała od Stanisławowa w kierunku drogi wojewódzkiej nr 703. Na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Wojewodza karetka nie ustąpiła pierwszeństwa iveco i doprowadziła do zderzenia.

Na szczęści nikt nie ucierpiał. W karetce nie było pacjenta. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Kolizja z udziałem karetki pogotowia komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-05-30 12:26:46

    W zdarzeniu brał udział mercedes a na fotce vw

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama