Wypadki i kolizje, Kolizje drogowe Łowiczu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 04/08/2017 22:00
Martyna Czekalska

Trzy auta uczestniczyły w czwartkowej kolizji drogowej na ul. Klickiego w Łowiczu. W piątek na skrzyżowaniu przy „Medyku” zderzyły się dwa samochody.

Do stłuczki na ul. Klickiego doszło w czwartek (3 sierpnia) po godzinie 17. Jadący roverem 42-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w kię sportage, którym kierowała 37-latka z powiatu łowickiego. Kia uderzyła jeszcze w tył mercedesa prowadzona przez 43-letnią łowiczankę.

Dzisiaj około godziny 15 na skrzyżowaniu ul. Ułańskiej, Starościńskiej i Topolowej zderzyły się fiat seicento i opel astra. Sprawcą kolizji był kierujący seicento 80-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, który jadąc ul. Topolową zignorował znak stop. Opel kierowany przez 42-latkę z Łowicza jechał ul. Ułańską w kierunku szpitala. Na szczęście nikt nie wymagał hospitalizacji.

Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Policja ukarała sprawców mandatami karnymi.

Kolizje drogowe w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama