Kolizje drogowe w Łowiczu i Jackowicach

Wypadki i kolizje, Kolizje drogowe Łowiczu Jackowicach - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 29/08/2017 12:38
Martyna Czekalska

83-letni mieszkaniec powiatu łowickiego kierujący ciągnikiem rolniczym oraz 18-letni kierowca renault z Łowicza zostali ukarani mandatami karnymi za spowodowanie kolizji drogowych w Łowiczu i Jackowicach.

Do obu zdarzeń drogowych doszło wczoraj (28 sierpnia). Po godzinie 17 na ul. Arkadyjskiej w Łowiczu ciągnik rolniczy marki Ursus zderzył się z osobowym renault. Zawinił 83-letni kierowca ursusa, który wykonywał nieprawidłowy manewr skrętu w lewo. Osobówką podróżował 33-letni łowiczanin.

Z kolei nadmierna prędkość była przyczyną kolizji na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Jackowice (gmina Zduny). 18-letni mieszkaniec Łowicza jadąc renault clio zjechał z drogi i uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście nic mu się nie stało.

Uczestnicy obu zdarzeń byli trzeźwi. Policjanci ukarali sprawców kolizji mandatami karnymi.

Kolizje drogowe w Łowiczu i Jackowicach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama