Kolizje w Jamnie, Michałówku i na A2

Wypadki i kolizje, Kolizje Jamnie Michałówku - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 07/04/2017 07:54

Do kilku groźnie wyglądających zdarzeń doszło wczoraj, 6 kwietnia na terenie powiatu łowickiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało i wszystkie zostały zakwalifikowane jako kolizje.

 Przed godziną 9 na 391 kilometrze autostrady A2 w rejonie Bobiecka kierowca audi na skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze uderzył w barierki. 27-letni mieszkaniec powiatu otwockiego został ukarany mandatem karnym. Podobnie jak 49-letni mieszkaniec Warszawy, który podróżował skodą w Michałówku. Kierowca na skutek zbyt szybkiej jazdy zakończył ją na barierkach ochronnych.

Niebezpiecznie było na drodze krajowej nr 14 w miejscowości Jamno. 52-letni mieszkaniec powiatu łowickiego jadąc hondą w kierunku Łowicza, w pewnym momencie nieprawidłowo wykonał manewr skrętu i lewo, doprowadzając do tego, że jadąca za nim scania z naczepą zjechała na przeciwny pas ruchu, uderzając w ogrodzenie jednej z posesji. Ciężarówka zniszczyła część biegnącego wzdłuż ogrodzenia chodnika, całe szczęście, że nie znajdowali się na nim piesi, bo mogłoby to zakończyć się tragedią.

Tirem podróżował-letni mieszkaniec Aleksandrowa Łódzkiego. Kierowcy osobówki i ciężarówki nie odnieśli obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Kolizje w Jamnie, Michałówku i na A2 komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama