Kolizje w Nieborowie i przed łowickim szpitalem

Wypadki i kolizje, Kolizje Nieborowie przed łowickim szpitalem - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 02/12/2016 16:25

Ciężarowe volvo wjechało w ogrodzenie jednej z posesji w Nieborowie, a dwa auta osobowe zderzyły się na ul. Ułańskiej w Łowiczu. Do obu zdarzeń doszło dzisiaj (2 grudnia), na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

 

Do zdarzenia drogowego z udziałem tira doszło w piątek około godziny 5 na al. Legionów Polskich w Nieborowie. - Pojazd na łuku zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji - informuje podkom. Urszula Szymczak, rzecznik prasowy łowickiej policji.

Kierowcy ciężarowego volvo, 24-latkowi ze Skierniewic, nic się nie stało. Był trzeźwy. Policjanci skierują wniosek do sądu o ukaranie mężczyzny za spowodowanie kolizji drogowej.

Około godziny 12:30 doszło do kolejnego zdarzenia, na ul. Ułańskiej w Łowiczu. W pobliżu szpitala zderzyły się fiat seicento i toyota. Sprawczynią kolizji była 50-latka z powiatu łowickiego kierująca fiatem. Kobieta chciała skręcić w lewo na parking, gdy uderzyła w nadjeżdżającą z naprzeciwka toyotę. Za jej kierownicą siedziała 18-letnia łowiczanka.

Uczestniczki kolizji były trzeźwe. 50-latkę ukarano mandatem karnym.

- Po raz kolejny apelujemy do kierowców o ostrożność na drogach - przypomina podkom. Urszula Szymczak.

Kolizje w Nieborowie i przed łowickim szpitalem komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama