Koncert EABS w Łowiczu. Bilety już w sprzedaży

Koncerty, Koncert Łowiczu Bilety sprzedaży - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 10/09/2019 08:35
Martyna Czekalska
PAŹ 12
Łowicki Ośrodek Kultury, ul. Podrzeczna 20 godz: 19:00

Koncert wrocławskiego septetu EABS zainauguruje w październiku 24. sezon Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Bez Nazwy” w Łowiczu. Bilety na koncert są już w sprzedaży.

W lutym ubiegłego roku EABS wystąpili w Łowiczu w ramach 19. edycji OCH! Film Festiwalu. Grupa z Wrocławia zaprezentowała wtedy materiał z krążka „Letters to Krzysztof Komeda”, poświęconego mniej znanej twórczości kompozytora i pianisty jazzowego.

Tym razem usłyszymy utwory z najnowszej płyty „Slavic Spirits”, która ukazała się w czerwcu tego roku. EABS skoncentrowali się z tematem mitologii słowiańskiej i demonologii polskiej, a główną inspiracją albumu stała się sławna „słowiańska melancholia”, którą zespół starał się odszukać we własnym DNA.

EABS wystąpi w sali kinowej Łowickiego Ośrodka Kultury 12 października (sobota) o godz. 19:00.

Do sprzedaży trafiła już pierwsza pula biletów w cenie 30 złotych. W drugiej puli, od 1 do 11 października, wejściówki będą kosztować 40 zł, a w dniu koncertu, o ile nie zostanie on wcześniej wyprzedany, cena biletu wzrośnie do 50 zł.

Bilety można kupić stacjonarnie w kasie kina Fenix przy ul. Podrzecznej 20 lub on-line: https://bit.ly/2jZInEv

Zobacz naszą relację z ubiegłorocznego koncertu EABS w Łowiczu: https://lowicz24.eu/artykul/komeda-jazz-rap-j/389622

Koncert EABS w Łowiczu. Bilety już w sprzedaży komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama