Koncert na przywitanie wiosny

Koncerty, Koncert przywitanie wiosny - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 24/03/2019 12:57

Sala barokowa w łowickim Muzeum tym razem gościła młodych wykonawców z Centrum Edukacji Muzycznej Stefana Staszewskiego.

Koncert z okazji rozpoczynającej się wiosny odbył się dziś, 24 marca. Pierwsza część koncertu rozpoczęła się o godzinie 10:30- podczas niej zaprezentowali się najmłodsi uczniowie. Kolejna część koncertu rozpoczęła się natomiast w samo południe.

Muzycy w wieku od 5 do 18 lat oraz ich nauczyciele, zagrali na fortepianie, gitarze, akordeonie,altówce, keyboardzie i skrzypcach. Podopieczni łowickiego Centrum Edukacji Muzycznej przygotowali przede wszystkim repertuar klasyczny z elementami muzyki rozrywkowej. - Staraliśmy się, aby w tytule lub w treści pojawiły się wiosenne aspekty - wyjaśnia Stefan Staszewski. W każdym z dwóch koncertów zabrzmiał przebój z repertuaru zespołu Skaldowie „Wszystko kwitnie wkoło” w wykonaniu chóru centrum z solistką p. Aleksandrą Jaworską-Zielińską i p. Pawłem Włodarczykiem przy nauczycielskim akompaniamencie.

Podczas spotkania, młodych wykonawców trema nie opuszczała, ale cały występ był wykonany w sposób bardzo profesjonalny.

Koncert na przywitanie wiosny komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama