13°C lekkie zachmurzenie

Koncert Rogucki Solo w Łowiczu

Kiedy: 2018-04-19 , godzina: 20:00 | Gdzie: Klubokawiarnia HopKultura

Piotr Rogucki, wokalista formacji Coma i były juror programu Must Be The Music, wystąpi 19 kwietnia w koncercie solowym w klubokawiarni HopKultura w Łowiczu. Bilety na koncert są już w sprzedaży.

Fanom muzyki rockowej Piotra Roguckiego nie trzeba przedstawiać. Wokalista grupy Coma i wykonawca solowy w swoich scenicznych wcieleniach łączy elementy poezji, rocka i teatru.

Był nagradzany na festiwalach piosenki artystycznej, Otrzymał m.in. drugą nagrodę na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie w 2002 roku. Dwa lata później odebrał Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie.

Z grupą Coma sięgał po Fryderyki za najlepszy album rockowy w latach 2004, 2006, 2009, 2011, a także Fryderyka za wokalistę roku 2011. Jest laureatem nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego. W latach 2014-2015 był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat.

Piotr Rogucki ma na swoim koncie trzy albumy solowe. "Loki - Wizja Dźwięku" z 2011 roku to koncept album opowiadający historię opartą na dramacie Bertolda Brechta "Baal". Wydany rok później krążek "95-2003" jest zbiorem juweniliów w nowoczesnych aranżacjach.

Ostatnia płyta, „J. P. Śliwa” z 2015 roku, to koncept album składający się z trzech artystycznych komponentów: płyty z utworami, tekstu dramatycznego oraz grafik uzupełniających przekaz i wymowę wydawnictwa. To zapis artystycznych poszukiwań twórcy balansującego na granicy muzyki rockowej, sztuki teatralnej i medialnego mainstreamu.

Koncert Rogucki Solo odbędzie się 19 kwietnia (czwartek) o godzinie 20 w klubokawiarni HopKultura przy ul. Podrzecznej 20. Bilety w przedsprzedaży dostępne są na miejscu w cenie 50 zł (do 10 kwietnia). Po tym terminie cena wejściówek wzrośnie do 55 zł, a w dniu koncertu do 60 zł.

Warto się jednak pospieszyć i nie zwlekać z zakupem wejściówek. - Bilety sprzedają się bardzo dobrze - potwierdza Karolina Łopusińska. Wyprzedano już połowę biletów.

Można też dokonywać rezerwacji pod numerem telefonu 600 003 824 lub za pośrednictwem Facebooka. Zarezerwowany bilet trzeba wykupić w ciągu 5 dni w HopKulturze, otwartej codziennie od godziny 16.

Koncert Rogucki Solo w Łowiczu komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.