Koncert uczniów Studia Artystycznego STAR w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO)

Portal lowicz24.eu 26/05/2019 06:26
Martyna Czekalska

Uczniowie i nauczyciele Studia Artystycznego STAR wystąpili w sobotnim (25 maja) koncercie pt. „Magia Tańca” w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łowiczu.

W programie koncertu znalazły się najpiękniejsze tańce literatury muzycznej oraz słynne taneczne przeboje w wokalno-instrumentalnych aranżacjach. Repertuar liczył 13 utworów, wśród nich m.in. „Polonez” Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”, „Serduszko puka w rytmie cha-cha” Marii Koterbskiej czy „Time of my life” z filmu „Dirty Dancing” z repertuaru Billa Medleya i Jennifer Warnes.

Na scenie zaprezentowało się łącznie około 20 młodych wykonawców oraz ich nauczyciele. Gościnnie w koncercie wystąpiła para taneczna, Małgorzata Karda i Antoni Stefański.

Koncert uczniów Studia Artystycznego STAR w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama