Koncert z cyklu „Burmistrz Miasta Zaprasza” z dedykacją dla pań

Portal lowicz24.eu 10/03/2019 18:47

W dzisiejsze, niedzielne popołudnie, w łowickim muzeum, odbył się koncert z cyklu „Burmistrz Miasta Zaprasza”. Dla pań z okazji ich święta wystąpił kwintet wokalno-instrumentalny „Klasycznie niepoważni”.

Był to wyjątkowy koncert. Wszystkie zgromadzone kobiety, bez względu na wiek, zostały obdarowane nie tylko tulipanem, ale także wyjątkowym programem artystycznym, przygotowanym przez Klasycznie niepoważnych. Podczas koncertu można było usłyszeć m. in.: „Gdybym był bogaczem” z musicalu „Skrzypek na dachu”, Brunetki blondynki, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”z repertuaru E. Bodo, Tango Milonga, Tańce klezmerskie, Tango La Cumparsita i wiele innych doskonale znanych kompozycji.

Klasycznie niepoważni to związani z Akademią Muzyczną w Łodzi, pełni wigoru, ikry i zapału młodzi muzycy. Są laureatami najbardziej prestiżowych konkursów muzycznych w Polsce, Belgii, Chorwacji, Finlandii, Niemczech, Szwajcarii, we Francji, na Litwie oraz we Włoszech.

Ze specjalną dedykacją, dla wszystkich przybyłych na koncert kobiet, muzycy wykonali utwór E. Presleya - Can’t help falling in love.

Sala barokowa była wypełniona po brzegi a owacjom na stojąco nie było końca.

Koncert z cyklu „Burmistrz Miasta Zaprasza” z dedykacją dla pań komentarze opinie

  • J - niezalogowany 2019-03-10 20:57:06

    Przepiękny koncert. BRAWO.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama