Koncert z okazji Dnia Matki w Galerii Browarna (ZDJĘCIA)

Koncerty, Koncert okazji Matki Galerii Browarna (ZDJĘCIA) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 27/05/2019 22:12
Martyna Czekalska

Uczniowie i nauczyciele Centrum Edukacji Muzycznej w Łowiczu wystąpili wczoraj (26 maja) w koncercie z okazji Dnia Matki w Galerii Browarna.

Koncert „Dla Ciebie Mamo” został podzielony na trzy części. W każdej z nich widownia wysłuchała blisko 20 utworów.  Repertuar koncertu był bardzo zróżnicowany: od melodii ludowych i piosenek dziecięcych, przez muzykę popularną i filmową, na poważnej kończąc.

Oprócz uczniów Centrum Edukacji Muzycznej Stefana Staszewskiego dla słuchaczy wystąpili nauczyciele. W każdej części zespół w składzie Aleksandra Jaworska-Zielińska, Paweł Włodarczyk (śpiew), Aleksandra Szadkowska (skrzypce) i Weronika Ratajczak (fortepian) wykonała utwór „Usta milczą dusza śpiewa” Franza Lehára z operetki „Wesoła wdówka”.

Po zakończeniu koncertu młodzi artyści wręczyli swoim mamom róże.

Koncert z okazji Dnia Matki w Galerii Browarna (ZDJĘCIA) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama