Konferencja Wiosny i seans filmu „Tylko nie mów nikomu” przed bramą łowickiej katedry (VIDEO)

 • Fotka nr 0 z 5
 • Fotka nr 1 z 5
 • Fotka nr 2 z 5
 • Fotka nr 3 z 5
 • Fotka nr 4 z 5
Portal lowicz24.eu 15/05/2019 22:48
Martyna Czekalska

Kandydaci partii Wiosna w wyborach do Parlamentu Europejskiego wzięli udział w konferencji prasowej poświęconej pedofilii w polskim Kościele, która odbyła się dziś (15 maja) na Starym Rynku w Łowiczu. Przed bramą łowickiej katedry wyświetlono film „Tylko nie mów nikomu”.

W wieczornej konferencji wzięli udział kandydaci partii Wiosna Roberta Biedronia w zbliżających się wyborach do europarlamentu: Anita Sowińska, Wiktor Idzikowski i Michał Pietrzak. Jak mówiła Anita Sowińska, miejsce konferencji wybrano nieprzypadkowo.

Przypomniała sprawę ks. Wincentego Pawłowicza, byłego wikariusza parafii w Witoni pod Łęczycą, który został skazany w 2003 roku za molestowanie seksualne pięciu małoletnich ministrantów. Po wyjściu z więzienia duchowny miał mieć nadal kontakt z dziećmi, w Polsce i na Ukrainie.

- Chcielibyśmy domagać się od prokuratora generalnego pana Ziobro wyjaśnień, czy w tym konkretnym, a także w innych przypadkach, zostały podjęte jakieś działania prokuratorskie, które zmierzają do wyjaśnienia czy biskupi są tutaj winni - mówiła kandydatka Wiosny w eurowyborach.

Po konferencji, na rzutniku przed bramą do łowickiej katedry, wyświetlono film „Tylko nie mów nikomu” Tomasza Sekielskiego.

Reklama

Konferencja Wiosny i seans filmu „Tylko nie mów nikomu” przed bramą łowickiej katedry (VIDEO) komentarze opinie

 • studi - niezalogowany 2019-05-15 23:06:38

  Jakieś 30 min temu jechałem przez Stary Rynek, a tam chyba 5 radiowozów średnio po 3 panów w każdym, co się dzieje? Okazuje się, że pederaści z wiosny zrobili sobie pod bazyliką pokaz szmiry Sekielskiego. Na seansie circa 10 os. Bez kitu, policjantów w radiowozach było więcej. Pomijam fakt, że to jakby nie było miejsce szczególne dla mieszkańców. Interesuje mnie tylko kto z urzędu wydał na to zgodę i kto zapłaci za taka obstawę policyjną?

 • Gość - niezalogowany 2019-05-16 00:38:18

  Nie lubie wiosny ale ,,,gdzie byłeś i dlaczego nie zapytałeś gdzie jest policja jak krzydzono te dzieci ... Jak biskup go chronił ... A film jest gorszy ... Nikt nie trzyma za buzie za rękę za , nie każe dotykać patrzeć ... na film a oni to robili ... gdzie byłeś obrońco księdza gdzie byłeś ...

 • Boniek ale nie ten śmierdziel - niezalogowany 2019-05-16 05:32:45

  To nie te czasy że kino objazdowe i dużo ludzi przyjdzie.teraz wszyscy w internecie obejrzeli to po co bilet kupować.cos tym gejom sie nie udało.a to dlatego bo ludzie sie nimi brzydza

 • Gość - niezalogowany 2019-05-16 07:39:11

  A podobno jak szkół pilnowali przed maturami to nie mieli ludzi do obstawy a tu trzy radiow

 • Gość - niezalogowany 2019-05-16 08:08:26

  Przed kościołem w Łowiczu wyświetlono dokument o pedofili w kościele.
  A na forum internetowym mieszkańcy burzą się z powodu filmu i objeżdżają gejów.
  Zgroza...

 • gość 2019-05-16 08:26:14

  A kto to ta Wiosna w Łowiczu? Michał Zalewski, Bartosz Bończak - Łączy nas Łowicz to Wiosna?

 • gość 2019-05-16 08:41:49

  Wyświetlono manipulacje na temat pedofilii w kościele ale żeby to zrozumieć trzeba niestety mieć piątą klepkę i patrzeć szerzej, spora grupa społeczna łyka taki shit jak pies konserwę z puszki, emocje zastępują im racjonalne myślenie, ha oni przez emocje myślą, że myślą. Homoseksualizm to dewiacja. Wiosna nawet nie jest w parlamencie a taki cyrk z policyjną obstawą ktoś zorganizował, mądrzy ludzie na szczęście olali temat, niesmak pozostał, że do czegoś takiego doszło. Powielam pytanie studiego, kto wydał na to zgodę z urzędu i jakie były koszty obstawy policyjnej?

 • gość 2019-05-16 09:14:08

  Próba rozbicia mafi zwanej KK i wielki lament się zaczyna lowickich beretów. Będą od pedałów wyzywać i dalej pompować kasę w watykański biznes który w Polsce podatków nie płaci... i pewnie nigdzie indziej też nie płaci.. Wielkie spuszczanie się w tematyce Ubera, jak to pieniądze wyprowadza, a sutanny robią to samo tylko w dużo większej skali... siła wychowania w "tradycji katolickiej" blokuje wam zwoje mózgowe. Oczywiście że pedofilia jest w każdej grupie społecznej, ale przypadki w kościele są pod specjalną ochroną, sprawcy są nietykalni i to należy zmienić...albo od tego zacząć.

 • gość 2019-05-16 10:10:01

  Za ten seans na NASZEJ BAZYLICE powinni beknąć niezły mandacik!

 • gość 2019-05-16 10:20:37

  Do SŁUSZNEJ WALKI z tym problemem jest sąd i prokuratura!
  Nie zgadzam się na taką formę prowokacji!
  Ruch WIOSNA ma chyba mocne zakusy rządzić naszym krajem, to źle wróży naszej normalnej społeczności!
  Takie zachowanie powinno obudzić sprzeciw społeczny do wchodzenia z butami w miejsca ważne dla Polaków!

 • gość 2019-05-16 10:59:21

  Słabe to...

 • gość 2019-05-16 11:45:28

  Franciszek pozbawił kapłaństwa i wygnał z Kościoła katolickiego ks. Cristiana Prechta za przestępstwa seksualne na nieletnich.

 • gość 2019-05-16 11:47:23

  Wszyscy chilijscy biskupi złożyli rezygnację papieżowi z powodu skandalu pedofilii w tamtejszym Kościele, oddając się tym samym do dyspozycji Franciszka.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-16 12:15:36

  Jak w tym naszym zacofanym kraju ma się coś zmienić, jak tu tylu obrońców tych łajdaków w sutannach? Chyba, że ci obrońcy mają sami coś na sumieniu wobec dzieci? Bo jak to inaczej tłumaczyć? Zgroza!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-16 13:32:24

  Rozliczyc KK.... i obłożyć podatkami

 • Gość - niezalogowany 2019-05-16 14:14:44

  brawo za odwagę pokazania tego dokumentu w tym naszym grajdole

 • Anna - niezalogowany 2019-05-16 16:42:27

  Dlaczego tak “dociekająca prawdy” Wyborcza akcja „Wiosny” nie wyemitowała filmu o pedofilii z dworca centralnego w Warszawie? Był swojego czasu na youtube i został usunięty. Do wiarygodności jest im bardzo daleko. A były prezydent Słupska – R. Biedroń nie wykazał się walką z pedofilią.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-16 18:17:45

  Brawo wiosna ,dość dyktatu czarnej mafii

 • Gość - niezalogowany 2019-05-16 21:10:27

  Tu nie chodzi o Wiosnę i o pedofilię w kościele tylko. Sprawa się tyczy katolickiej obłudy i hipokryzji. Żyją w swojej zrytej bańce mydlanej nie dopuszczają do siebie innego spojrzenia na świat, zaprzeczają, negują, obwiniają, szkalują i wszystko to w imię boga i Jezusa. Czują się panami i władcami Polski a jak ktoś ma inny punkt widzenia nie siedzi cicho i spieprza za granicę bo to nasze katolickie. Kiedy zrozumiecie że wasz punkt widzenia nie jest jedyny... Wasz punkt widzenia w dodatku nie jest wasz zastał wam narzucony a kto go łyka bez zrozumienia większego sensu jest tylko głupią owieczką jak cała masa katolików na świecie.

 • gość 2019-05-16 22:53:49

  Mam wrażenie, że akcja w Łowiczu na Starym Rynku nie miała nic wspólnego z sprawiedliwością. Pytam się gdzie jest dobro dzieci, skoro wyświetla się film, który służy za instruktarz do popełniania takowych czynów. Film który winien być opatrzony kategorią wiekową, a tu robi się projekcje bez ograniczeń wiekowych, a byli obecni nieletni. Paradoks polega na tym, że bronią nieletnich jednocześnie deprawując nieletnich. Ciekawe wydarzenie tej WIOSNY.
  Tłumów nie było, więcej policji niż widzów.

 • Gra - niezalogowany 2019-05-17 10:09:39

  Jakie ograniczenia wiekowe o czym piszesz czlowieku. Właśnie takie zaściankowe podejście i taki sposób wychowywania dzieci że ksiądz jest super że ksiądz to że kasiadz kocha iiii doprowadziło do tego że ta część społeczeństwa jakie tworzą dewianci w kieckach robią to co robią za przyzwoleniem innych bo są bezkarni bo ciemnota nic im nie powie nawet jak zgwałci dziecko. Czy cię ckqieku pojebało jesteś chory /chora psychicznie jeśli piszesz o jakieś cenzurze wiekowej.

 • Gość anty katol - niezalogowany 2019-05-17 11:51:50

  Kilka dni temu widzialem w internecie zdjecie(kosciol i klamstwo)biskupa lowickiego Zawitkowskiego,ktory"przyzsal"sie do ust 9 letniej dziewczynki,ktora byla w komunijnym(pasiaku)stroju! Brrr,co za obrzydliwosc!Ten staruch niedawno byl na lozu smierci i diabel przywrocil mu funkcje zyciowe.Ciekawy jestem jak zareagowali na to rodzice tego dziecka?.Wy,obroncy zboczencow w sutannach,obejrzyjcie sobie ta fotografie,dopiero komentujcie!Oddajcie swoje dzieci tym zwyrodnialcom,beda im dawac"ciumka"-jak to ujal pisowski prokurator,Piotrowicz...

 • gość 2019-05-17 19:05:42

  "film, który służy za instruktarz do popełniania takowych czynów"-co za bzdury!!! Stuknij się w łeb!!! Instruktaż dla kogo? Może dla ciebie, bezmyślna istoto! Normalnego człowieka nic nie skłoni do naśladowania obrzydliwości zaprezentowanych na filmie. Gdyby jakiś idiota pokazał, jak zjada gó....o, też byś zjadł?

 • gość 2019-05-17 19:13:18

  "Wyświetlono manipulacje na temat pedofilii w kościele ale żeby to zrozumieć trzeba niestety mieć piątą klepkę i patrzeć szerzej, spora grupa społeczna łyka taki shit jak pies konserwę z puszki"- Boże Drogi! Widzisz ten polski ciemnogród i nie grzmisz! Co niektórzy osobiście doznaliby molestowania, a i tak by nie uwierzyli! Niestety, trzeba mieć klepkę!

 • gość 2019-05-17 23:18:05

  Gamoniu z góry nie wypaczaj mojej wypowiedzi, ten film to jeb.. manipulacja której nie pojmiesz, obejrzałeś go i masz przed oczami obraz kościoła jako kuźni pedofilii, chorzy frajerzy którzy założyli sutannę gwałcili dzieci pod parasolem SB, nie będę dalej obnażał tej manipulacji bo i tak tego nie pojmiesz, zwoje w w twoim marksistowskim łbie by się zagotowały. Katolicyzm w Polsce umarł dawno, gdzieś na początku lat 1970. (dziwna zbieżność z wprowadzeniem Novus Ordo…) i od tego czasu tylko mury komunizmu opóźniły destrukcję tworząc swoistą enklawę folkloru, zmieszaną w kremówkowymi wizjami papieża Polaka, wtłaczającego Polskę w eurokołchoz. Teraz jest już po ludzku za późno aby polski katolicyzm był jakąś siłą napędową mogącą przeobrazić Europę. Bez warunkowego powrotu do Tradycji i nieśmiertelnej Mszy Świętej Wszech czasów, bez wyeliminowania fałszywych kultów, bez tytanicznej pracy intelektualnej, przede wszystkim intelektualnej będziemy (jak już nie jesteśmy, mając na uwadze fakt, że wielu ludzi wierzy i ty również, w to że ich przodkowie byli małpami i zeszli z drzewa) jakimś kolorytem i odcieniem na lucyferycznej mapie Nowej Religii. Przyziemnie polski ciemnogród objawia się m.in. tym, że słyszę w radio jak jakaś profesor wtłacza teorie,że znaczny % przestępstw pedofilskich popełniają homoseksualiści, ponieważ społeczeństwo ich nie akceptuje i ze strachu przed potępieniem wybiera dzieci, bo łatwiej do nich dotrzeć to dla mnie koniec świata jest teraz, mamy wypożyczalnie rowerów, a nie ma po czym nimi jeździć, w dobie komputeryzacji muszę spędzić najbiedniej 50 min żeby zarejestrować auto, składając bez mała 8 podpisów i mógłbym tak wymieniać, prawie wszystko tu jest gówno warte razem z tym zusem i vatem.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-18 10:31:21

  Wojny krzyżowe, utrzymywanie narodu w ciemnocie (bo takim społeczeństwem łatwiej kierować), stosowanie powszechnie socjotechnik do trzymania "owieczek" na smyczy, pomoc w wycięciu w pień Inków (za co.przepraszał wasz wielki JP2), "torpedowanie" działań związanych z uchwaleniem polskiej konstuytucji, pedofilia i homoseksualizm pod sutanną w ukryciu, przerzucanie zbrodniarzy SS do m.in. Argentyny, potężne interesy wraz z wyprowadzaniem nieopodatkowanych pieniędzy m.in. z Polski (przypomnę iż JP1, poprzednika waszego JP2, kochany KK odpalił za probę wychamowania lewych interesow)...itd, itp.... no miłosierdzie az się wylewa z tej instytucji ktora ma być naszym życiowym drogowskazem... oczywiście ze wyswietlenie filmu przez wiosnę to czysta zagrywka polityczna, ale moze dzięki takim "zagrywkom" roznych partii, Polacy przejrzą na oczy i nasz Narod zacznie wslczyć z tym nowotworem zwanym KK....

 • Gość - niezalogowany 2019-05-18 10:46:01

  Kościół staje się (jezeli juz nie jest) największyn wlascicielem nieruchomosci w Polsce. Mowimy tu o ziemiach rolnych i nieruchomosciach budowlanych wraz z dzialkami. W samym Łowiczu pewnie polowa starowki do nich nalezy... w Krakowie,słyszalem, to juz z 70%, itd, itp. Dlatego nastawiająl opinie publiczną siejąc panikę ze Żydzi się upomną o swoj majątek bo ten majątek w glownej mierze nalezy teraz wlasnie do watykanu:)... tak czy siak nie jest.w polskich rękach :) brawo owieczki, tak nas strzygą :)

 • Gość - niezalogowany 2019-05-18 12:03:50

  Ale sprawdźcie kto stworzył Watykan i KRK i kim byli papieże i dlaczego papież całuje żydów w ręce a nie odwrotnie... dlaczego te tzw. komuchy typu Kwaśniewski nie całowały papieża w pierścień...

 • Gość anty katol - niezalogowany 2019-05-18 16:09:33

  Masz gosciu racje!Mieszkam w dzielnicy,ktora nalezy do parafii sw. ducha.Choc od kilku lat nie chodze do kosciola,znam pazernosc proboszcza tej parafii.Kilka lat temu chodzil po tzw.koledzie(za kasa!)moj znajomy powiedzial mu ze nie ma na"ofiare"bo nawet jedzenie bierze w sklepie "na kreche"(jest chory,nie ma dochodu)wiesz co mu ten spaslak(ponad100kg wagi!)odpowiedzial?-mi smieci z cmentarza ani z placu wokol kosciola na kreche nie wywiezie-od tamtej pory pasozytow nie wpuszcza do domu.Gdyby im nie dawali kasy,to by nie chodzili!Ci oszusci teraz zyja jak w raju,rydzyk jest tego przykladem!

 • Gość antykatol - niezalogowany 2019-05-18 16:24:04

  Wy wszyscy,ktorzy wierzycie tej czarnej mafii zobaczcie jaka bryka jezdzi wasz proboszcz ze sw. Ducha Wladyslaw M.(RODO)dajcie im pasozytom wiecej na tace,oni sie z was ciemnogrodu smieja!Wyzej pisalem wam o tym obrzydliwym staruchu bp.Zawitkowskim jak sie przyssal do ust 9letniej dziewczynki!Jest zdjecie w necie(kosciol i klamstwo))ze rodzice na to pozwolili!Ja nie chce z nimi miec do czynienia to sa oszusci i zboczency(5%ksiezy jest tam uczciwych-to margines!)a95 procent to szumowina,dla ktorych jedynym"bogiem"jest mamona!!!Takich ksiezy jak sp.bp.Pieronek czy Issakowicz Zalewski szukac ze swieczka...

 • Gość - niezalogowany 2019-05-18 17:28:43

  Wystarczy zobaczyc jaką posiadłość ma biskup ziemi łowickiej.... pałac jak mało ktory, w najdrozszej lokalizacji w Łowiczu... niesamowite jest to ze klechy w Polsce nawet nie muszą się kryc ze swoim obrzydliwym majątkiem.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-18 18:15:35

  No to teraz łyso wyborcom PO-PSL. Teraz chcieli zablokować ustawę PIS-u o zaostrzeniu kar dla pedofili. To jest szczyt obłudy. Kto jeszcze na nich głosuje pytam się? Ameby???

 • Gość - niezalogowany 2019-05-18 18:44:46

  No to teraz łyso wyborcom PO-PSL. Chcieli zablokować ustawę PISu o zaostrzeniu kar dla pedofili. To jest szczyt obłudy. Kto jeszcze na nich głosuje pytam się? Ameby???

 • Gość anty katol - niezalogowany 2019-05-18 19:38:54

  Kolo ch...a mi lata zarowno pis jak i platforma!!!To jedna banda popierajaca pedofilow!Oni gadaja tak przed kamerami a w sejmowych pokojach chlaja razem wodke i smieja sie z frajerow,chodzacych na wybory i popierajacych ich!Ja je*!e i jednych i drugich zlodziei oszustow,dam swoj glos"Wiosnie"Biedronia-moze oni zrobia porzadek z sekta zwana kk!A co oni robia w lozku,to mi to lata kolo ch**a,bynajmniej nie krzywdza dzieci!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-18 20:07:00

  Na wiosnę głosować?? Biedron będzie likwidował kopalnie. Kolejno zlikwidują polski przemysł. Parady równości będziemy mieć w każdym mieście w każdym tygodniu. W przedszkolach będą uczyć masturbacji a w szkołach innych zboczeń. Polska utonie jak Titanic w morzu odchyleń. Piłsudski w grobie będzie się przewracał. Żeby tej wiosny nic nie zakwitło.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-19 09:41:54

  Głosujcie ludzie na kogo chcecie ale równocześnie zacznijcie yrzeźep patrzec na KK. To nie jest BOSKA instytucja. To jest międzynarodowa firma o potężnych koneksjach politycznych i niespotykanych nigdzie indziej ulgach podatkowych (a właściwie całkowicie wyłączona z systemu podatkowego)... az się wierzyć nie chce że ten biznes nie jest w żydowskich rękach :)

 • Gość anty katol - niezalogowany 2019-05-19 10:10:11

  Gosciu na pewno Biedron tak nie zdemoluje kraju jak uwazasz!Idz oddaj majatek pedofilom ktorzy sa popierani przez pis i po a bedziesz zbawiony.Ja mam dosc tych cwaniakow starych mord w lawach poselskich zarowno pisowskich jak i platformerskich.Oni smieja sie z naiwniakow takich jak ty,ktorzy zapewniaja im czerpanie korzysci z glebokiego koryta a razem chlaja wode w sejmowych pokojach!Ta bande narod powinien pogonic raz na zawsze i dac szanse nowym jeszcze nie zdemoralizowanym ludziom!Tfu na po i pis!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-19 18:19:47

  No to teraz łyso wyborcom PO-PSL. Chcieli zablokować ustawę PIS-u o zaostrzeniu kar dla pedofili. To jest szczyt obłudy. Kto jeszcze na nich głosuje pytam się? Ameby???

 • Magdalena - niezalogowany 2019-05-19 19:19:34

  Do anty katola, zamiast na biedronki to lepiej na Konfederację. Tu chociaż czuć ten świeży powiew radykalnej prawicy. Nie dla UE, nie dla LGBT, nie dla zboczeń i wykolejeń.

 • gość 2019-05-19 20:26:18

  Kościół staje się (jezeli juz nie jest) największyn wlascicielem nieruchomosci w Polsce. Mowimy tu o ziemiach rolnych i nieruchomosciach budowlanych wraz z dzialkami. W samym Łowiczu pewnie polowa starowki do nich nalezy... w Krakowie,słyszalem, to juz z 70%, itd, itp. Dlatego nastawiająl opinie publiczną siejąc panikę ze Żydzi się upomną o swoj majątek bo ten majątek w glownej mierze nalezy teraz wlasnie do watykanu:)... tak czy siak nie jest.w polskich rękach :) brawo owieczki, tak nas strzygą :)

 • Gość - niezalogowany 2019-05-19 20:57:11

  Polański był?

 • stb - niezalogowany 2019-05-20 11:21:24

  To dziwny przypadek bo to właśnie p.Biedroń jak był prezydentem Słupska zatrudniał pedofilów - proszę sprawdzić sprawę instruktora kursów tańca, który molestował te dzieci a teraz walczy z pedofilią w KRK?! Co za obłuda i hipokryzja! A ludzie dają się na to nabierać i biją jemu i jego pieskom brawo!

 • gość 2019-05-20 18:09:24

  Wielu durni antyklerykalnych bardzo aktywnych.Ciekawe, służbowo tu,czy też z komuszego domu to wynieśli.Ciekawe przypadki dna mentalnego i oni żyją obok nas katolików.Pokłosie sowietyzacji Polski,będzie się to wlekło,aż zaraza czerwona wymrze naturalnie.Na ten czas tworzą dla nich Twój Ruch,Nowoczesną i Wiosnę.Sodomici mają w czym wybierać.

 • Gość antykatol - niezalogowany 2019-05-20 18:27:56

  Do stb pierd***isz glupoty!Wlasnie dzis posel platformy Neuman za rozpowszechnianie tych bredni przegral w sadzie w trybie wyborczym i musi prostowac te klamstwa!!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-20 19:16:30

  Kościół staje się (jezeli juz nie jest) największyn wlascicielem nieruchomosci w Polsce. Mowimy tu o ziemiach rolnych i nieruchomosciach budowlanych wraz z dzialkami. W samym Łowiczu pewnie polowa starowki do nich nalezy... w Krakowie,słyszalem, to juz z 70%, itd, itp. Dlatego nastawiająl opinie publiczną siejąc panikę ze Żydzi się upomną o swoj majątek bo ten majątek w glownej mierze nalezy teraz wlasnie do watykanu:)... tak czy siak nie jest.w polskich rękach :) brawo owieczki, tak nas strzygą :)

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez lowicz24.eu, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Agencja Reklamowa ZU-AN z siedzibą w Łowicz 99-400 , Stanisławskiego 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"