Konkurs - „Jesień w Księstwie”

Konkursy, Konkurs „Jesień Księstwie” - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/11/2019 07:44

Jeśli lubisz robić zdjęcia smartfonem to ta fotozabawa jest właśnie dla Ciebie. Starostwo Powiatowe w Łowiczu ogłasza konkurs pod nazwą „Jesień w Księstwie”, oczywiście w Księstwie Łowickim.

Zasady są proste: zrób smartfonem zdjęcie nawiązujące do tytułu zabawy. Co na mim będzie, to już tylko kwestia Twojej wyobraźni i kreatywności. Każdy uczestnik fotozabawy może przysłać dowolną liczbę zdjęć na adres: [email protected]
W tytule maila należy wpisać „Jesień w Księstwie”. Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną umieszczone na FB, w galerii o takiej samej nazwie.
Oceny zdjęć będą raczej subiektywne, bo sędziami w fotozabawie będą użytkownicy FB. Zatem każdy uczestnik fotozabawy może mobilizować znajomych, aby głosowali na jego zdjęcie.

Autorzy pięciu zdjęć, które zyskają najwięcej „lajków” zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi zestawami łowickich upominków.

Uwaga! jeśli jeden autor przyśle więcej niż jedno zdjęcie, to otrzyma jeden zestaw upominków za zdjęcie z największą liczbą „lajków” spośród wszystkich przez siebie nadesłanych.
Laureatów zabawy, organizator konkursu, poinformuje o miejscu i dacie przekazania upominków na stronie FB.

Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest  Starostwo Powiatowe w Łowiczu a ostateczny termin nadsyłania zdjęć upływa 28 listopada.


 

Reklama

Konkurs - „Jesień w Księstwie” komentarze opinie

  • gość 2019-11-13 11:19:08

    Bardzo fajny pomysł. Lekki, nienapuszony, przystępne i proste reguły. Zupełnie inna jakość. Burmistrz i jego akolici mogą się uczyć i brać przykład, ale pewnie i tak coś by spartolili nawet przy dokładnym kopiowaniu.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama