19°C bezchmurnie

Konkurs na Księżankę i Księżaka Roku 2018. Kto powalczy o tytuł?

Kiedy: 2018-05-19 , godzina: 17:00 | Gdzie: Łowicki Ośrodek Kultury

Urząd Miejski, Konkurs Księżankę Księżaka powalczy tytuł - zdjęcie, fotografia

Dzisiaj (4 maja) upływa termin zgłaszania kandydatów w miejskim konkursie na Księżankę i Księżaka Roku 2018. Do tej pory chęć udziału w wyborach reprezentacyjnej pary Łowicza i ziemi łowickiej wyraziło 13 osób.

O tytuł Księżanki Roku 2018 powalczy siedem pań: Anna Czubik (Klewków), Anna Dańczak (Bobrowniki), Paulina Gałązka (Popów), Patrycja Kawecka (Łowicz), Nina Kośmider (Łowicz), Patrycja Mońka (Zawady) i Klaudia Zagawa (Bobrowniki).

Natomiast Księżakiem Roku 2018 chciałoby zostać sześciu panów: Przemysław Kaczor (Błędów), Dominik Kędzierski (Bobrowniki), Jakub Klimkiewicz (Łowicz), Piotr Siekiera (Skowroda Północna), Rafał Strugiński (Łowicz) i Adrian Wiśniewski (Bielawy).

Początkowo termin nadsyłania zgłoszeń został wyznaczony na 30 kwietnia, ale wydłużono go o kilka dni. Niezdecydowani mają dziś ostatnią szansę na wysłanie formularza. Można go przesłać na e-mail: [email protected] albo dostarczyć osobiście lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Łowiczu, Biuro ds. Kultury, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych - Stary Rynek 1, 99-400 Łowicz.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców powiatu łowickiego w wieku od 16 do 35 lat. Zwycięzcy będą promować miasto i powiat na różnego rodzaju imprezach. Przez ostatni rok obowiązki reprezentacyjnej pary pełnili Anna Kapusta i Robert Fortuński z Łowicza.

Gala konkursu, podczas której poznamy księżacką parę, odbędzie się 19 maja (sobota) w Łowickim Ośrodku Kultury.

Konkurs na Księżankę i Księżaka Roku 2018. Kto powalczy o tytuł? komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu