KONKURS: wygraj bon na zakupy w sklepie Folkstar!

Konkursy, KONKURS wygraj zakupy sklepie Folkstar! - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 07/03/2019 16:51
Martyna Czekalska

Wspólnie z firmą Folkstar zachęcamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w firmowym sklepie mieszczącym się na parterze Galerii Łowickiej.

Folkstar to sklep z polską sztuką ludową i pamiątkami. Na sklepowych półkach znajdziemy ludowe rękodzieło, folkowe ozdoby i gadżety, a także przedmioty codziennego użytku. Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać bon o wartości 50 złotych na zakupy w sklepie Folkstar!

A oto nasze zadanie konkursowe: Wymień wszystkie imiona, jakimi nazwano naczynia z działu kuchnia w sklepie Folkstar. Podpowiadamy, że jest dziesięć takich imion, a w udzieleniu prawidłowej odpowiedzi pomocna może okazać się wizyta na stronie internetowej www.folkstar.pl ;-)

Odpowiedzi przesyłajcie na adres [email protected] w treści wiadomości wpisując „Folkstar”. W wiadomości koniecznie podajcie swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Na odpowiedzi czekamy do 10 marca 2019 r. do godziny 16.

Wśród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy autora jednej z nich, który wygra w naszym konkursie bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Galerii Łowickiej przy ul. Stanisławskiego 10 w Łowiczu. Bon będzie ważny do 30 kwietnia 2019 r.

Wyniki konkursu ogłosimy na naszym portalu 11 marca 2019 r.

Biorąc udział w konkursie uczestnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu. Znajdziecie go w załączniku pod artykułem.

Zachęcamy do zabawy!

Reklama

KONKURS: wygraj bon na zakupy w sklepie Folkstar! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-08 06:50:37

    Taaaaa 50 zł na kubek powinno starczyć.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama