6°C bezchmurnie

Konkurs „Zielone miasto” w Łowiczu

Kiedy: 2018-07-16 , godzina: 10:00 | Gdzie: Urząd Miejski w Łowiczu

Urząd Miejski, Konkurs „Zielone miasto” Łowiczu - zdjęcie, fotografia

Burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński zachęca mieszkańców do udziału w kolejnej edycji konkursu „Zielone miasto” na najładniej urządzony ogród i balkon. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 lipca.

Konkurs adresowany jest do mieszkańców Łowicza, którzy dbając o ogrody i swoje balkony starają się upiększyć własne otoczenie, a tym samym wygląd samego miasta. Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach: ogród przy budynku jednorodzinnym, ogród przy budynku wielorodzinnym oraz balkon, w tym okno.

Jedna osoba może zgłosić obiekt tylko w jednej kategorii. Laureaci pierwszego miejsca w miejskim konkursie „Zielone miasto” organizowanym w latach 2015-2017 ulegają wyłączeniu z udziału w tegorocznej edycji. Zgłoszone ogrody i balkony powinny być zlokalizowane w granicach administracyjnych miasta.

Na laureatów czekają nagrody w postaci sfinansowania towarów zakupionych w sklepach ogrodniczych. W kategorii ogrodów nagrody wynoszą do 600 zł dla zwycięzców, do 400 zł dla zdobywców drugiego miejsca oraz do 250 zł dla laureatów trzeciego miejsca. Właściciel najpiękniejszego balkonu będzie mógł zrobić zakupy ogrodnicze w kwocie do 350 zł, laureat drugiej nagrody do 250 zł, a trzeciej – do 150 zł.

Pisemne zgłoszenia przyjmowane są do 2 lipca w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Łowiczu (pokój nr 7). Zgłoszenia można dokonać w imieniu własnym lub na rzecz innych osób za ich zgodą.

Zgłoszone obiekty zostaną ocenione przez komisję konkursową w dniach 3-9 lipca. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 16 lipca w ratuszu.

W załączniku zgłoszenie konkursowe.Załączniki

Konkurs „Zielone miasto” w Łowiczu komentarze opinie

  • gość 2018-06-28 07:24:42

    Burmistrz w ramach akcji "zielone miasto" mógłby zadbać o czysty Łowicz. Miasto jest tak brudne i śmierdzące, że wstyd. Zielsko na metr nawet miedzy kostką. Smród najgorszy w tzw. centrum miasta . Obesrane ulice i ławki przez ptactwo i oczywiście pełno padniętych ptaków, których nikt nie sprząta.itd...

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.