Konrad Karwat zwycięzcą Pucharu Polski Strongman w Nieborowie (DUŻO ZDJĘĆ)

Inne, Konrad Karwat zwycięzcą Pucharu Polski Strongman Nieborowie (DUŻO ZDJĘĆ) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/08/2019 20:13
Mirka Czubak

Mariusz „Pudzian” Pudzianowski był gościem specjalnym zmagań siłaczy w ramach Pucharu Polski Strongman, które odbyły się dziś (18 sierpnia) na stadionie w Nieborowie. Najsilniejszym zawodnikiem okazał się nie kto inny jak Konrad Karwat!

Całkiem niedawno, bo zaledwie 21 czerwca, strongmanów gościł Łowicz.  W zawodach Pucharu Polski strongman w parach podczas dni Łowicza zwyciężyli Konrad Karwat i Robert Cyrwus.

Dziś w zawodach indywidualnych siłacze walczyli o Puchar Polski Strongmanów w Nieborowie. Zawody były głównym punktem nieborowskiego pikniku rodzinnego, w programie którego znalazł   się również wyścig kolarski ZTC Bike Race, turniej sołectw w tenisie ziemnym, przeciąganiu liny oraz siatkówce.

Przeciąganie tira, spacer farmera, czy zegar - to jedne z konkurencji w jakich zmierzyli się podczas dzisiejszych zmagań „herkulesi”. Najsilniejszym z najsilniejszych okazał się „nasz” Konrad Karwat-Strongman  tuż za nim na podium stanął Tomasz Lademann Strongman z kolei trzeci na pudlebył Dariusz Wejer Strongman.

Zawody sędziował  Mariusz Pudzianowski były strongman i zawodnik MMA, a w rolę reportera przeprowadzającego wywiady z zawodnikami, wcielił się Krzysztof Radzikowski. Wśród arbitrów znalazł się też były strongman Mateusz Ostaszewski.

 

Reklama

Konrad Karwat zwycięzcą Pucharu Polski Strongman w Nieborowie (DUŻO ZDJĘĆ) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama