Zarządy osiedli, Korabka pożegnała - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/09/2017 11:24
Katarzyna Gajda

Zarząd osiedla Korabka, Rada Rodziców, nauczyciele oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Łowiczu podjęli się organizacji pikniku pt. „Pożegnanie lata na Korabce”. Zabawa w piątkowe popołudnie na Orliku przy Gruwaldzkiej byłą bardzo udana.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16.30 i trwa dwie godziny. W jej trakcie dla uczestników – dzieci z pobliskiej szkoły, przedszkola oraz wszystkich milusińskich z dzielnicy Korabka przewidziano sporo atrakcji. Były m.in. dmuchane zamki, gry i zabawy sprawnościowe poprowadzone przez nauczycieli i uczniów szkoły oraz wodzireja Arka, a także słodki poczęstunek. 

Chętni mogli także obejrzeć pokaz tańca w wykonaniu uczennic, wyrzeźbić w glinie lub zrobić sobie stęplem tatuaż. 

 

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz

Korabka pożegnała lato komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama