16°C bezchmurnie

KPP w Łowiczu prowadzi nabór do pracy w policji

Gospodarka, Łowiczu prowadzi nabór pracy policji - zdjęcie, fotografia

Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu 20 października zaprasza osoby zainteresowane pracą w policji na spotkanie informacyjne do Powiatowego Urzędu Pracy.

Procedura rekrutacji do służby w policji ma charakter ciągły i konkursowy. Oznacza to, że dokumenty przyjmowane są przez cały rok, natomiast charakter konkursowy wynika z faktu, iż w w trakcie postępowania kandydat uzyskuje z czterech etapów (test wiedzy, ocena sprawności fizycznej, test psychologiczny oraz rozmowa kwalifikacyjna) określoną ilość punktów. Im więcej punktów zdobędzie, tym wyżej znajduje się na liście rankingowej po zakończeniu całej procedury.

Osoby zainteresowane podjęciem służby w policji mogą przyjść na spotkanie informacyjne, gdzie dowiedzą się o poszczególnych etapach rekrutacji. Odbędzie się ono 20 października (czwartek) w godzinach 10-14 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu.

Informacji można zasięgnąć także pod numerem tel. 46/830-95-30.

KPP w Łowiczu prowadzi nabór do pracy w policji komentarze opinie

  • A - niezalogowany 2017-10-12 00:19:35

    Wolne żarty na przełomie roku 2015/2016 zainteresowani takim samym ogłoszeniem widniejącym w łowickim PUP ja i kilku moich kolegów (w sumie 7) wiek od 20 do 32 lat złożyliśmy dokumenty. Na poszczególnych/kolejnych etapach okazało się że 11 osób z Łowicza poszło ta samą drogą.Wszystko odbywało się przez Łódzką komendę. Rozmowa ,testy psychologiczne,rozmowa,testy sprawnościowe,lekarze, komisja lekarska.Dodam że każdy z nas pracował na etacie, kombinował żeby zamienić się w pracy wziąć wolne. Procedura trwała około 4/6 miesięcy. Koniec końców dwóch odpadło na pierwszej rozmowie jeden na lekarzu a pozostała czwórka na psychologu. Najciekawsze jest jednak to że wspomniana czwórka dostała negatywna opinie psychologa (rozmowa z nim trwała około 3minut) ,,zaburzenia adaptacyjne". Reszta osób z naszego miasta która poznaliśmy niestety też nie zasiliła szeregów naszej Policji. Dla dwóch kolegów z naszej 7 osobowej paczki była to już druga próba negatywna... Nie chcąc nikogo zniechęcać chciałem lekko rozjaśnić całe ,,wow". By podjąć taką próbę trzeba mieć na prawdę dużo wolnego czasu lub pracę pozwalająca na takie wycieczki. Niektórzy powiadają że najlepiej mieć wuja z plecami .. Nasza mała grupka wierzy jednak że może za kilka lat się uda:)

Dodajesz jako: Zaloguj się