Księżackie Jadło 2019 w Łowiczu (PROGRAM)

Koncerty, Księżackie Jadło Łowiczu (PROGRAM) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 02/09/2019 12:21
Martyna Czekalska
WRZ 08
Nowy Rynek w Łowiczu godz: 14:00

Już w najbliższą niedzielę (8 września) na Nowym Rynku w Łowiczu odbędzie się Festiwal Dobrej Żywności Księżackie Jadło 2019. Warsztaty kulinarne poprowadzi finalista programu MasterChef Mariusz Szwed, a na scenie wystąpią m.in. Weekend i Wilki. Sprawdź program imprezy.

Księżackie Jadło to jedna z największych imprez plenerowych w Łowiczu. Przed rokiem łowicki trójkątny rynek zapełnił się po brzegi, gdy na scenie pojawił się Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Jak będzie w tym roku i jaki program przygotowano?

Niedzielna impreza rozpocznie się o godzinie 14. Festiwal poprowadzą gawędziarz Eligiusz Pietrucha i twórczyni ludowa Anna Staniszewska.

O godz. 14:30 na scenie wystąpi Hit Boyz, czyli zespół grający największe przeboje polskiej muzyki tanecznej. Na godz. 15:45 zaplanowano pokaz kulinarny Mariusza Szweda, finalisty programu MasterChef. O godz. 16:45 rozpocznie się koncert Dimitrisa Zorbasa z zespołem. To propozycja dla miłośników greckiej muzyki.

O godz. 18:00 poznamy zwycięzców konkursu na najlepszą zupę ogórkową. W kulinarne szranki staną koła gospodyń wiejskich. Przygotowane potrawy oceni komisja konkursowa, której będzie przewodniczył Mariusz Szwed.

O godz. 18:30 na scenie pojawi się zespół Weekend. O grupie Radosława Liszewskiego zrobiło się głośno w 2012 roku za sprawą utworu „Ona tańczy dla mnie”. Teledysk do tego utworu na YouTube ma prawie 120 milionów wyświetleń!

Na godz. 20:00 zaplanowano koncert gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Wilki. W Łowiczu powinniśmy usłyszeć największe przeboje grupy, której liderem i wokalistą jest Robert Gawliński. Wilki wylansowały takie hity jak „Son of the Blue Sky”, „Bohema”, „Urke” czy „Baśka”.

Przez cały czas trwania imprezy na łowickim Nowym Rynku będzie można skosztować pyszności przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich oraz producentów żywności z różnych stron Polski.

Na Księżackie Jadło 2019 zapraszają burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński oraz Łowicki Ośrodek Kultury.

Portal lowicz24.eu jest patronem medialnym imprezy.

Księżackie Jadło 2019 w Łowiczu (PROGRAM) komentarze opinie

  • gość 2019-09-04 09:10:22

    Ile jeszcze finalistów Masterchef zostało nie zaproszonych do Łowicza na Chłopsie Jadło, bo już chyba wszyscy byli...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 21:35:29

    Patologia mieszkaj obok nowego rynku i wyjedz i potem chcieć zaparkować gdzie parkują przyjazd na kto za to odpowiada lub kryje koszty proszę o komentarze

  • gość 2019-09-08 17:25:06

    w warsiawie to je życie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama