Kto zostanie dyrektorem łowickiego szpitala? - AKTUALIZACJA

Starostwo Powiatowe, zostanie dyrektorem łowickiego szpitala AKTUALIZACJA - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 08/05/2019 11:44
Mirka Czubak

Dziś (8 mają) prawdopodobnie dowiemy się kto zostanie nowym dyrektorem ZOZ w Łowiczu. Od godziny 10 trwają rozmowy z trójką kandydatów na to stanowisko.

Do konkursu ogłoszonego w kwietniu zgłosiło się sześciu kandydatów. Po wczorajszej analizie dokumentów tylko trójka spełniła wymogi formalne i przeszła do dalszej części konkursu. Są nimi: Urszula Kapusta-Tymoshchuk – stomatolog z Kiernozi, Andrzej Gruza – dyrektor szpitala w Wołominie oraz Jacek Sawicki – dyrektor Domu Pracowników Służby Zdrowia w Warszawie.

Od 15 marca obowiązki zarządzającego ZOZ-em w Łowiczu pełni Marcin Pluta, po tym jak zarząd starostwa podpisał porozumienie z poprzednim dyrektorem Jackiem Kaniewskim, które skróciło jego kadencję co pozwoliło mu objąć tego samego dnia dyrektorski fotel WSZ w Skierniewicach po wygranym wcześniej konkursie.

AKTUALIZACJA:

Cztery głosy za przy dwóch przeciw i jednym nieważnym głosie zdobyła w głosowaniu komisji konkursowej Urszula Kapusta-Tymoshchuk. Kandydatka na stanowisko dyrektora łowickiego szpitala jest stomatologiem. Prowadzi swój prywatny gabinet w Kiernozi, świadczy również usługi stomatologiczne refundowane przez NFZ w ramach niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Od 9 lat (dwie kadencje) jest radną gminy Kiernozia.

Jutro ( 9 maja) Zarząd Powiatu Łowickiego podejmie decyzję czy akceptuje rekomendację komisji konkursowej.

foto: Rafał Klepczarek

Kto zostanie dyrektorem łowickiego szpitala? - AKTUALIZACJA komentarze opinie

 • Typ - niezalogowany 2019-05-08 19:36:03

  To są kpiny a.nie wybor dyrektora.

 • Jarek - niezalogowany 2019-05-08 21:40:31

  Gratuluję!!!Wszystkiego dobrego Pani Urszulo ...jestem tego pewien ze zrobi Pani porządek

 • asd - niezalogowany 2019-05-08 22:23:36

  Z jednoosobowej działalności na głęboką wodę skok. Pani dentystka nie utopi się ale nasz szpital pewnie pogrzebie.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-09 07:58:02

  To jest parodia!!! Dała się babka wrobić w szach - mat Michalaka.

 • gość 2019-05-09 15:01:03

  zwykła spłata długu wyborczego

 • Gość - niezalogowany 2019-05-09 16:07:50

  Kto był w komisji która wybierała, chyba sam starosta.

 • gość 2019-05-10 12:13:43

  Ale czyżby jakieś sugestie, że "ustawka"? Przecież ktoś niekompetentny nie startował by w konkursie. Dajmy babce się wykazać, a potem ją rozliczajmy. Poza tym, czy to ważne "czyja" ona jest? ZOZ i szpital to nie salon towarzyski. Ma pani dyrektor dobrze pracować i to jest początek i koniec tej historii. A jej ewentualny protektor jest mało istotny. Co więcej - za nią pracował nie będzie.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama