Kto zostanie Księżanką, a kto Księżakiem Roku 2017?

Konkursy, zostanie Księżanką Księżakiem - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 24/04/2017 09:48

To już ostatnie dni na zgłoszenie udziału w miejskim konkursie na Księżankę i Księżaka Roku 2017. Zainteresowani mają czas tylko do 28 kwietnia.

 

 

 

Głównym celem konkursu jest wyłonienie reprezentacyjnej pary, która będzie promowała Łowicz i ziemię łowicką podczas działań reklamowych oraz wydarzeń kulturalnych organizowanych przez władze miasta. To już czwarta edycja księżackiego konkursu. Przed rokiem tytuł Księżanki wywalczyła Weronika Mońka z Zielkowic, a Księżakiem został łowiczanin Przemysław Błaszczyk.

W konkursie mogą wziąć udział kobiety i mężczyźni w wieku od 16 lat do 35 lat zameldowani na terenie powiatu łowickiego. Uczestników czeka wspaniała zabawa, a dla laureatów przygotowano atrakcyjne nagrody. Do wygrania m.in. komplet strojów ludowych, uroczysta kolacja w restauracji Polonia w Łowiczu czy karnet do kina Fenix.

Kandydaci powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami i przesłać na e-mail: [email protected] lub dostarczyć osobiście w biurze ds. kultury, sportu, turystyki i organizacji pozarządowych w ratuszu.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 28 kwietnia. Uroczysta gala konkursu Księżanki i Księżaka Roku 2017 odbędzie się 13 maja w Łowickim Ośrodku Kultury.

Kto zostanie Księżanką, a kto Księżakiem Roku 2017? komentarze opinie

  • adam - niezalogowany 2017-04-25 14:22:35

    Albo zajmijcie się czymś poważniejszym a nie bzdurami. Nie macie ważniejszych spraw do rozpatrzenia w UM, tylko wybory Księżaków Roku.

  • PASIAK - niezalogowany 2017-04-25 09:10:12

    Wybór Ksiezaka i Ksiezanki ROKU to dla mnie jest CYRK .BO na KSIĘZACKIM ZAREŁKU to i tak głownymi konferansjerami są ANIA I ELIGIUSZ, dajcie młodym sie wykazac wtej roli.

  • Izydor - niezalogowany 2017-04-24 19:30:00

    Już widzę te tabuny chętnych ustawiających się przed ratuszem, co drugi modli się aby zdążyć do 28 kwietnia, dzień i noc stoją, namioty rozstawiają, harcerze częstują gorącym czajem, a powiatowy strażak rozpala ognisko, sanitariuszki cucą mdlejących z podniecenia...niebywały widok. Szkoda że nie będzie mi dane tego oglądać, oj szkoda. Tym co się uda poddać wnikliwej inwigilacji gratuluję...bo przecież to zaszczyt być narzędziem prawicy.

  • Sam wiesz kto - niezalogowany 2017-04-24 15:54:05

    Farsa, szkoda mówić ;)

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama