Kultura z myślą o seniorach

Wystawy, Kultura myślą seniorach - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 20/09/2017 13:03
Katarzyna Gajda

Muzeum w Łowiczu włączyło się w akcję MKiDN „60+Kultura”. W najbliższy weekend bilet wstępu dla seniorów do Muzeum kosztować będzie jedyne 2 zł.

Promocyjna cena obejmuje osoby powyżej sześćdziesiątego roku życia. Seniorzy w dniach 23-24 września będą mogli zwiedzić wystawy stałe tj. barokową, historyczną i etnograficzną kupując bilet za 2 zł.

To oferta przygotowana w ramach akcji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „60+kultura”. Kampania „60+Kultura” jest skierowana do osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Ma zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania. Do akcji włączyło się ponad 300 placówek w całej Polsce.

 

Kultura z myślą o seniorach komentarze opinie

  • gość 2017-09-21 00:36:25

    kultura nie zależy od pieniądza, ani od partii politycznej ani od jakiegoś programu tylko od ludzi.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama