15°C bezchmurnie

Ł Festiwal 2017: znamy kolejnych wykonawców

Kiedy: 2017-08-12 , godzina: 17:00

Koncerty, Festiwal znamy kolejnych wykonawców - zdjęcie, fotografia

Duet WCIAS, czyli bracia bliźniacy Filip i Karol Majerowscy, oraz Anja Kraft dołączyli do obsady trzeciej edycji Ł Festiwalu. Impreza odbędzie się 12 sierpnia w Łowiczu.

Nowi wykonawcy w line-upie sierpniowego festiwalu ucieszą z pewnością fanów muzyki folkowej (WCIAS) oraz elektronicznej (Anja Kraft). Przypomnijmy, że na Ł Festiwalu wystąpią ponadto: Hatti Vatti, Lutto Vento i Sept. Impreza odbędzie się 12 sierpnia na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury oraz w klubie Pracownia.

Bilety w cenie 20 złotych do nabycia w kasie kina Fenix lub w sprzedaży internetowej. W dniu festiwalu za wejściówkę zapłacimy 30 zł.

WCIAS (dawniej We Call It a Sound)
To duet tworzony przez braci bliźniaków Filipa i Karola Majerowskich. W kwietniu 2017 roku ukazał się czwarty album muzycznego rodzeństwa „Hejnały”. Autorski materiał zawarty na płycie jest efektem poszukiwań, a zarazem powrotem do korzeni. „Hejnały” to krótkie muzyczne sygnały, które są mocno powiązane z rodzinnymi stronami muzyków, wielkopolską wsią Kębłowo.

Na krążku znalazło się osiem kompozycji inspirowanych tradycjami polskiej wsi. Aranżacje są skromne, a utwory nawiązują do oberków, wiwatów czy walczyków. Muzyka oparta jest o wokale oraz instrumenty dęte na których gra rodzeństwo, czyli trąbkę i puzon.

Anja Kraft
A właściwie Anna Krawczyk, to młoda didżejka z Warszawy. Za konsolą ucieka od trendów i utartych schematów, prezentując słuchaczom własną wizję muzyki elektronicznej. Jej muzyczne wcielenie cechuje świetna selekcja i wyjątkowe wyczucie.

Jak sama mówi, jest fanką nurtu progressive, na którym się wychowała. Chętnie zaskakuje mrocznymi, hipnotycznymi dźwiękami, budując napięcie przez cały set. W Łowiczu wystąpi na scenie klubowej w Pracowni.

Ł Festiwal 2017: znamy kolejnych wykonawców komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu