Lao Che zagrali w Łowiczu

Koncerty, zagrali Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 09/06/2019 10:44

9 czerwca (niedziela) na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury wystąpił zespół Lao Che, grający alternatywnego rocka.

Przypomnijmy, że artyści: Żabson, Maleo Reggae Rockers i Lao Che wystąpili w Łowiczu w dwudniowym koncercie pod hasłem „30 lat czerwca 1989- 2019”, upamiętniającym wydarzenia Czerwca 1989 r. Odbyły się wówczas pierwsze, częściowo wolne wybory w historii Polski po II wojnie światowej.

Lao Che to polski crossoverowy zespół muzyczny założony przez byłych członków zespołu Koli w 1999 roku. Nazwa zespołu pochodzi od Lao Che ("Starego Che"), jednej z drugoplanowych postaci filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady.

Swój debiutancki album, zatytułowany Gusła, zespół wydał w styczniu 2002 roku.

30 lipca 2012 podczas uroczystości związanych z 68. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego w Parku Wolności w Muzeum Powstania Warszawskiego 7 członków zespołu (Rafał Borycki, Mariusz Denst, Hubert Dobaczewski, Maciej Dzierżanowski, Michał Jastrzębski, Jakub Pokorski, Filip Różański) zostało przez prezydenta Bronisława Komorowskiego udekorowanych Srebrnymi Krzyżami Zasługi za działalność na rzecz popularyzacji i upamiętniania Powstania Warszawskiego.

Zarówno dzisiejszy, jak i wczorajszy koncert, zgromadził wielu ludzi.

Lao Che zagrali w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama