"Lata wspomnień" oczami seniorów

Portal lowicz24.eu 19/04/2018 15:27
Katarzyna Gajda

Klub Seniora „Radość” zorganizował dziś, 19 kwietnia spektakl „Lata wspomnień”. Uroczystość z udziałem klubowiczów i zaproszonych gości odbyła się w kinie Fenix w Łowiczu.

Spektakl wpisał się w miejskie obchody z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i nawiązywał do niej tematycznie. Seniorzy zaprezentowali m.in. piosenki swojej młodości, recytowali wiersze oraz przybliżyli mroczne oblicze polskiej historii, czyli stan wojenny.

Gościnnie przez klubowiczami i zaproszonymi gośćmi wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2, którzy rozwijają swoje pasje w Kole Młodych Odkrywców, pod skrzydłami nauczycielki Renaty Balik.

 

 

"Lata wspomnień" oczami seniorów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama