Limboski zagra w Łowiczu

Koncerty, Limboski zagra Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/11/2018 11:56
Mirka Czubak
LIS 09
Klub HopKultura godz: 20:00

Klub HopKultura zaprasza w piątek 9 listopada na koncert Michała Limboskiego. Wydarzenie promuje najnowszy album muzyka „Poliamoria”.

Michał Limboski, czyli Michał Augustyniak studiował wiedzę o teatrze i gitarę jazzową. Jest solistą i liderem kwartetu pod nazwą Limboski. Poza koncertami zajmuje się zgłębianiem tajników śpiewu gardłowego i klasyczną muzyką indyjską. Skomponował muzykę  do filmu animowanego Ewy Borysewicz pt. "Do Serca Twego".

Limboski wyrósł z amerykańskich źródeł piosenki rockowej. Jako miłośnik analogowego sposobu nagrywania doskonale zgłębił korzenie bluesa i folku, a obecnie rozwija te inspiracje  w poszukiwaniu własnego stylu. 

20 kwietnia odbyła się premiera najnowszego albumu Limboskiego „Poliamoria”. To najbardziej dojrzały tekstowo i dopracowany muzycznie materiał w dotychczasowej karierze artysty. Na płycie znalazły się ostre, dynamiczne riffy gitarowe, ale też egzystencjalne w wymowie ballady podszyte duchem gospel czy country. 

Muzyk jak mało kto potrafi bawić się polskim słowem, unika dosłowności, a i tak często trafia w sedno. Całość spaja produkcyjna ręka Marcina Borsa, dzięki któremu nagrania oddychają i mienią się barwami.

Łowicki koncert rozpocznie się o godzinie 20.00 na dziedzińcu ŁOK-u. Bilety w cenie 30/40 zł do nabycia w klubie HopKultura.

foto: ŁOK

Reklama

Limboski zagra w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama