Logistykom z Blichu patronuje UTH

Edukacja, Logistykom Blichu patronuje - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 14/11/2016 12:53

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 nawiązał współpracę z Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie, na mocy której obie placówki zobowiązały się do współdziałania i promowania logistyki wśród uczniów pierwszej z nich.10 listopada uczniowie klasy trzeciej i czwartej kształcącej się w zawodzie technik logistyk wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych Agnieszką Leśniewską i Jerzym Zabostem uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli warszawskiej Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej.

Wykład na temat ,, Miejsce logistyki we współczesnym biznesie ” poprowadził dr inż. Andrzej Wojciechowski, wykładowca logistyki z UTH i SGGW. Warsztaty dotyczyły zawodów przyszłości związanych z branżą logistyczną. Uczniowie mieli również okazję poznać bogatą ofertę edukacyjną warszawskiej uczelni, którą przedstawiła Ilona Zawadzka, kierownik Biura Rekrutacji UTH. Młodzież otrzymała także zaproszenie do nowoczesnego laboratorium logistycznego warszawskiej uczelni i konferencję, na której pojawiają się przedstawiciele największych polskich firm.

Ważnym punktem wyjazdu było podpisanie umowy patronackiej między Marią Laską, dyrektorem ZSP nr 2 a dr Iwoną Przychocką, rektorem UTH, na mocy której obie strony zobowiązały się do współdziałania w celu promowania logistyki i podnoszenia efektów kształcenia w tym zakresie. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 dzięki nawiązanej współpracy będą mogli między innymi brać udział w wykładach, warsztatach, seminariach i forach dyskusyjnych oraz korzystać z bazy dydaktycznej i laboratoryjnej uczelni. Będą mieć również wolny wstęp na uczelniane konferencje i spotkania.

Inicjatorem spotkania była Magdalena Piechowska-Malińska.

Logistykom z Blichu patronuje UTH komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama