ŁoLiF: wyniki 2. kolejki KIA Open I ligi, Julomax II ligi, Zina III ligi i 1 .kolejki V ligi

Piłka nożna, ŁoLiF wyniki kolejki Julomax kolejki - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4

Za nami drugi weekend z Łowicką Ligą Futsalu. W KIA Open I lidze samodzielnym liderem jest Chińska Haczykowscy Dach-Lux Łowicz, która jako jedyna ma komplet zwycięstw. W futsalowych rozgrywkach zadebiutowały zespoły rywalizujące w V lidze.

Chińska w 2. kolejce pokonała Bo-Dach Grudze, a drużynę do efektownej wygranej poprowadził Igor Sobalczyk, zdobywca pięciu bramek. Pierwszej porażki doznali aktualni mistrzowie. Drużyna KIA uległa wzmocnionej przed sezonem Ogrodowej SMS Dąbkowice 1:3. Wysokie zwycięstwo odniósł Renix Da Grasso (5:0 z Kancelarią Bosz Centrum). Pięć goli zdobyli też gracze Fantazji Głowno (5:3 PP Chruślin) i Novum Pędzące Imadła (5:2 z Blokersami Reklama Frog).

Przedstawiamy weekendowe (1-2 grudnia) wyniki w KIA Open I lidze, Julomax II lidze, Zina III lidze oraz V lidze, w której rozegrano pierwsze spotkania. Pauzowali gracze Robkol IV ligi. W najbliższy weekend pierwszoligowcy rozegrają dwie kolejki (8 i 9 grudnia).

2. kolejka KIA OPEN I ligi (niedziela 2 grudnia 2018 r.)
FANTAZJA Głowno – PP Chruślin 5:3 (3:3)

br.: Antoni Waśkiewicz 2 (2’, 20’), Damian Puchalski 3’, Damian Mospinek 6’, Eryk Ignatowski 20’ – Michał Warda 3’, samobójcza (D.Florczak) 5’, Adrian Zieliński 10’.
Żółte kartki: Adrian Zieliński (PP Chruślin) i Damian Mospinek (Fantazja).
Fantazja: Jakub Niedomagała, Damian Mospinek, Łukasz Nagański, Eryk Ignatowski, Antoni Waśkiewicz, Mateusz Stępień, Damian Puchalski, Dariusz Florczak, Alexy Waśkiewicz.
PP Chruślin: Tomasz Wojda – Przemysław Boczek, Robert Liberski, Michał Warda, Oktawian Andrzejczak, Łukasz Kasiński, Łukasz Góralczyk, Kamil Janikowski, Adrian Zieliński.

KANCELARIA BOSZ CENTRUM Bełchów – RENIX DA GRASSO Łowicz 0:5 (0:2);
br.: Daniel Wasiak 2 (8’, 13’), Patryk Sekuła 2’, Michał Świdrowski 13’, Bartłomiej Tkacz 15’.
Żółta kartka: Dawid Laska (Kancelaria).
Kancelaria: Dawid Laska – Bartłomiej Płuszka, Jakub Bylewski, Jakub Niedźwiadek, Hubert Matyjas, Dawid Matyjas, Bartłomiej Bakalarski, Damian Gendek, Maciej Grotkowski.
Renix: Jarosław Rusek – Patryk Sekuła, Michał Świdrowski, Bartłomiej Tkacz, Piotr Tkacz, Mariusz Trakul, Daniel Wasiak, Łukasz Zabost.

BO-DACH Grudze – CHIŃSKA HACZYKOWSCY DACH-LUX Łowicz 1:9 (0:4);
br.: Michał Redzisz 13’ – Igor Sobalczyk 5 (3’, 4’, 8’, 16’, 16’), Dawid Sarafiński 2 (7’, 18’), Robert Hyży 19’, Kamil Bartosiewicz 20’.
Żółte kartki: Karol Kruk i Bartosz Placek (obaj Bo-Dach).
Bo-Dach: Maciej Kowalski – Michał Redzisz, Paweł Wojda, Karol Kruk, Bartosz Placek, Mateusz Bartosiewicz, Przemysław Wilk, Mateusz Borowski, Bartek Skowronek.
Chińska: Robert Nowogórski – Dawid Sarafiński, Robert Hyży, Igor Sobalczyk, Kamil Bartosiewicz, Jan Haczykowski, Maciej Balik.

OGRODOWA SMS Dąbkowice – DRUŻYNA KIA Łowicz 3:1 (1:1)
br.: Krzysztof Adamski 2 (14’, 15’), Kacper Wasilewski 10’ – Patryk Krzeszewski 6’.
Żółte kartki: Patryk Pomianowski (Drużyna KIA) i Krzysztof Adamski (Ogrodowa).
Ogrodowa: Jacek Milczarek – Przemysław Imiołek, Kamil Łojszczyk, Maciej Wyszogrodzki, Kacper Wasilewski, Kamil Waśniowski, Łukasz Markowski, Marcin Ciecielski, Krzysztof Adamski.
KIA: Rafał Gospoś – Mariusz Jędrzejewski, Tomasz Trafalski, Radosław Domińczak, Patryk Krzeszewski, Kacper Rześny, Patryk Pomianowski, Łukasz Chlebny, Radosław Kuciński.

BLOKERSI REKLAMA FROG Łowicz – NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz 2:5 (1:0);
br.: Rafał Kołaczyński 1’, Kamil Mitrowski 13’ – Michał Fabijański 2 (14’, 20’), Krystian Mycka 14’, Michał Adamczyk 19’, Tomasz Dąbrowski 20’.
Żółta kartka: Rafał Kołaczyński (Blokersi).
Blokersi: Rafał Zieliński – Rafał Kołaczyński, Kacper Jaros, Rafał Bogus, Jacek Woźniak, Jarosław Burzykowski, Jakub Jędrachowicz, Michał Bryszewski, Kamil Mitrowski.
Novum: Patryk Orzeł – Piotr Gawlik, Michał Adamczyk, Krystian Mycka, Michał Fabijański, Tomasz Dąbrowski, Przemysław Kochanek, Sebastian Zwierz, Damian Górowski, Roman Perizhok, Rafał Bogus.

Tabela po 2. kolejce KIA Open I ligi
1. CHIŃSKA HACZYKOWSCY Dach-Lux 2 6 15-2
2. NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz 2 4 6-3
3. FANTAZJA Głowno 2 4 10-8
4. OGRODOWA SMS Dąbkowice 2 4 4-2
5. RENIX DA GRASSO Łowicz 2 3 7-4
6. BO-DACH Grudze 2 3 5-11
7. DRUŻYNA KIA Łowicz 2 1 4-6
8. BLOKERSI REKLAMA FROG Łowicz 2 1 7-10
9. KANCELARIA BOSZ CENTRUM Bełchów 2 1 3-8
10. PP Chruślin 2 0 4-11

2. kolejka Julomax II ligi (niedziela 2 grudnia 2018 r.)
MARBUD Chąśno – KS STEFAN Łowicz 5:1 (1:1);
br.: Sebastian Lenarczyk 2 (18’, 19’), Daniel Okraska 3\’. Krystian Rutkowski 14’, Szymon Kowalczyk 24’ – Marcin Wawrzyniecki 1’.
Żółte kartki: Mateusz Goszczycki (KS Stefan), Kamil Gać (Marbud). Czerwona kartka: Maciej Kosiorek (KS Stefan) – konsekwencja 2 żółtych kartek.

BAUMIT Łowicz – BŁĘKITNI Dmosin 1:3 (0:1);
br.: Wiktor Gładki 23’ – Dawid Ślązak 2 (5’, 14’), Cyprian Kotlarek 22’.
Żółta kartka: Łukasz Dominiak (Baumit).

AKACJOWA TEAM Dzierzgów – DRINK TEAM Głowno 2:1 (0:1);
br.: Paweł Osóbka 2 (20’, 21’) – Damian Szatan 2’.

RC DESIGN VICTORIA Bielawy – FC Łaguszew 1:1 (0:0);
br.: Przemysław Grzegory 15’ – Piotr Buczek 20’.

ALCATRAZ Łowicz – JURNY GLADIATOR Żychlin 5:1 (1:1);
br.: Przemysław Plichta 3 (5’, 19’, 21’), Mirosław Gielniewski 17’, Krzysztof Papuga 22’ – Marcin Okupski 1’
Żółta kartka: Łukasz Kowalik (Alcatraz).

DĄBRO Łowicz – BŁĘKITNI II Dmosin 0:4 (0:2);
br.: Maciej Borowski 2 (9’, 11’), Radosław Filipiński 16’, Mariusz Supera 19’.

SUBIEKT Nieborów – OLIMPIA Chąśno 1:2 (0:2)
br.: Konrad Wolski 22’ – Sebastian Witkowski 5’, Daniel Bończak 11’.

Zaległy mecz:
SUBIEKT Nieborów – RC DESIGN VICTORIA Bielawy 3:1 (1:1);
br.: Artur Taczalski 6’, Piotr Skoneczny 14’, Konrad Wolski 21’ – Przemysław Grzegory 10’.

Tabela po 2. kolejce Julomax II ligi
1. ALCATRAZ Łowicz 2 6 11-3
2. AKACJOWA TEAM Dzierzgów 2 6 5-1
3. BŁĘKITNI Dmosin 2 6 6-3
4. FC Łaguszew 2 4 5-3
5. OLIMPIA Chąśno 2 4 5-4
6. MARBUD Chąśno 2 3 7-4
7. BŁĘKITNI II Dmosin 2 3 4-3
SUBIEKT Nieborów 2 3 4-3
9. BAUMIT Łowicz 2 3 4-4
10. RC DESIGN VICTORIA Bielawy 2 1 2-4
11. DĄBRO Łowicz 2 1 3-7
12. DRINK TEAM Głowno 2 0 2-5
13. JURNY GLADIATOR Żychlin 2 0 3-9
14. KS STEFAN Łowicz 2 0 3-11

2. kolejka Zina III ligi (niedziela 2 grudnia 2018 r.)
STRAŻACY ITV MEDIA Łowicz – VAGAT Domaniewice 3:1 (2:0);

br.: Patryk Kaczor 3’, Michał Dylik 10’, samobójcza 18’ – Kamil Grabowicz 19’.

OSP SOCCER Stachlew – BEZEDURA Łowicz 2:0 (0:0);
br.: Marcin Kania 13’, Piotr Kania 24’.

ZSCKR Zduńska Dąbrowa – VINCI Łowicz 1:1 (0:0);
br.: Kamil Kaczor 14’ – Jan Sejdak 15’.

KARCZMA BEDNARSKA Bednary – WKS 10 PP POLSKA Łowicz 5:0 (2:0);
br.: Michał Kunat 2 (8’, 22’), Damian Trałut 4’, Wojciech Jędrzejczak 18’, Jakub Kędziora 19’.

VICTORIA Zabostów – ZOOKSY HA HA HA ! Łowicz 2:6 (0:3);
br.: Henryk Kosiorek 15’, Piotr Surma 22’ – Jakub Papuga 3 (10’, 16’, 23’), Maciej Szymański 2 (6’, 19’), Mariusz Dylik 3’.

FC Jeziorko – START Złaków Borowy 1:5 (0:2);
br.: Paweł Burzyński 15’ – Wojciech Kośmider 2 (11’, 19’), Dominik Lus 6’, Kamil Przyżycki 14’, Adrian Lus 15’.

Tabela po 2. kolejce Zina III ligi
1. STRAŻACY ITV MEDIA Łowicz 2 6 8-1
2. START Złaków Borowy 2 6 9-3
3. VINCI Łowicz 2 4 9-3
4. ZSCKR Zduńska Dąbrowa 2 4 4-3
5. ZOOKSY HA HA HA! Łowicz 2 3 8-5
6. KARCZMA BEDNARSKA Bed 2 3 5-5
7. OSP SOCCER Stachlew 2 3 4-4
8. WKS 10 PP POLSKA Łowicz 2 3 3-6
9. VAGAT Domaniewice 2 1 1-3
10. VICTORIA Zabostów 2 1 2-6
11. BEZEDURA Łowicz 2 0 1-5
12. FC Jeziorko 2 0 3-13

1. kolejka V ligi (sobota 1 grudnia 2018 r.)
KOMTRANS Bednary – LKS START Złaków Borowy 2:3 (2:1);

br.: Krystian Białas 2 (8 i 10) – Michał Malejka 2 (5 i 19) i Krzysztof Motyl (24).

IZOLATOR Łowicz – GAS-TRUCK Łowicz 7:2 (4:0);
br.: Adam Wojda (3), Mateusz Szymański 2 (7 i 13), Michał Perzyna 3 (9, 10 i 19) i Kacper Miazek (14) – Grzegorz Lichman (20) i Sebastian Bródka (23).

PIOTRTRANS BLICH Łowicz – NIEOBLICZALNI Głowno 0:3 (0:0);
br.: Piotr Plichta (14), Włodzimierz Olaszczyk (19) i Dominik Wiśniewski (21).

LKS CZARNI Bednary – SPARTA Piątek 0:3 (0:2);
br.: samobójcza (3) i Adrian Bartczak 2 (5 i 21).

OLIMPIA JUNIOR Chąśno – ZSCKR II Zduńska Dąbrowa przełożone

Tabela po 1. kolejce V ligi
1. IZOLATOR Łowicz 1 3 7-2
2. NIEOBLICZALNI Głowno 1 3 3-0
SPARTA Piątek 1 3 3-0
4. START Złaków Borowy 1 3 3-2
5. OLIMPIA JUNIOR Chąśno 0 0 0-0
ZSCKR II Zduńska Dąbrowa 0 0 0-0
7. KOMTRANS Bednary 1 0 2-3
8. CZARNI Bednary 1 0 0-3
PIOTRTRANS BLICH Łowicz 1 0 0-3
10. GAS-TRUCK Łowicz 1 0 2-7

Fot. Krzysztof Olko

Reklama

ŁoLiF: wyniki 2. kolejki KIA Open I ligi, Julomax II ligi, Zina III ligi i 1 .kolejki V ligi komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez lowicz24.eu, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Agencja Reklamowa ZU-AN z siedzibą w Łowicz 99-400 , Stanisławskiego 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"