0°C zamglenie

ŁoLiF: wyniki II, III i IV ligi

Piłka nożna, ŁoLiF wyniki - zdjęcie, fotografia

W weekend 2-3 grudnia swoje mecze w hali OSiR nr 1 rozegrały drużyny Julomax II ligi, Zina III ligi oraz Robkol IV ligi.

Na zapleczu łowickiej ekstraklasy futsalu rozegrano 2. kolejkę. W spotkaniu na szczycie lider Bo-Dach Grudze pokonał wicelidera Jurnego Gladiatora Żychlin 3:1. Drugim zespołem z kompletem zwycięstw jest Akacjowa Team Dzierzgów, która okazała się lepsza od Subiekta Nieborów (4:2). Po cztery punkty mają na swoim koncie Olimpia Chąśno i Bang Bang Łowicz.

W Zina III lidze aż cztery zespoły nie straciły w tym sezonie choćby punktu. To Marbud Chąśno, Błękitni II Dmosin, KS Żychlin i Strażacy ITV Media Łowicz. Ci ostatni rzutem na taśmę pokonali 1:0 FC Jeziorko, zdobywając bramkę w 24. minucie meczu. W następnej kolejce ekipa strażaków zmierzy się z Marbudem.

Na najniższym szczeblu rozgrywek Łowickiej Ligi Futsalu liderem został ZSCKR Zduńska Dąbrowa, który odniósł czwarte zwycięstwo w czwartym pojedynku (2:0 z Kolejarzem Łowicz). Pierwsze punkty w sezonie stracił Vagat Domaniewice. Dotychczasowy lider zremisował 2:2 z Feniksem Boczki.

2. kolejka Julomax II ligi (3 grudnia 2017 r.)
JURNY GLADIATOR Żychlin - BO-DACH Grudze 1:3 (0:1);

br.: Łukasz Szczygielski 24’ – Paweł Wojda 8’, Leszek Boczek 16’, Michał Redzisz 24’.
Żółta kartka: Kamil Błęcki (Jurny). Czerwona kartka: Kamil Błęcki (za 2 żk).

OLIMPIA Chąśno - BAUMIT Łowicz 5:3 (3:1);
br.: Tomasz Janeczek 2 (3’, 7’), Przemysław Bury 2 (6’, 18’), Marcin Matuszewski 24’ – Bartłomiej Miazek 8’, Jan Haczykowski 14’, Tomasz Janus 23’.
Żółta kartki: Tomasz Janus i Piotr Miazek (obaj Baumit).

AKACJOWA TEAM Dzierzgów - SUBIEKT Nieborów 4:2 (2:0);
br.: Daniel Tryngiel 2 (11’, 15’), Karol Moskwa 8’, Łukasz Zagawa 15’ – Jarosław Kosiewicz 23’, Michał Kroc 24’.
Żółta kartka: Piotr Skoneczny (Subiekt).

ALCATRAZ Łowicz - GUTENÓW Łowicz 1:1 (1:1);
br.: Bogdan Plichta 6’ – Szymon Bejda 8’.

LAKTOZA Łyszkowice - DĄBRO Łowicz 0:4 (0:2);
br.: Krzysztof Ambroziak 2 (2’, 19’), Daniel Flis 3’, Hubert Sobolewski 21’.

KS STEFAN Łowicz – BANG BANG Łowicz 4:6 (2:4);
br.: Maciej Kosiorek 3 (2’, 21’, 21’), Patryk Pęksa 11’ – Adrian Strugacz 2 (6’, 10’), Michał Marciniak 3’, Kamil Szymajda 12’, Patryk Brzozowski 14’, Patryk Kośmider 16’.
Żółte kartki: Adam Pytkowski (Stefan) i Maciej Pawluk (Bang Bang).

Mecz PP Chruślin - FC Łaguszew został przełożony na 9 grudnia g. 19:30.

Tabela po 2. kolejkach Julomax II ligi
1. BO-DACH Grudze 2 6 8-2
2. AKACJOWA TEAM Dzierzgów 2 6 8-3
3. OLIMPIA Chąśno 2 4 8-6
4. BANG BANG Łowicz 2 4 7-5
5. FC Łaguszew 1 3 4-1
6. PP Chruślin 1 3 2-1
7. DĄBRO Łowicz 2 3 5-2
8. JURNY GLADIATOR Żychlin 2 3 5-3
9. SUBIEKT Nieborów 2 1 5-7
10. ALCATRAZ Łowicz 2 1 2-5

3. kolejka Zina III ligi (2 grudnia 2017 r.)
BŁĘKITNI II Dmosin - KROPIDŁA Niepokalanów 8:0 (4:0);
br.: Mariusz Filipiński 4 (5’, 11’, 18’, 23’), Damian Szatan 2 (8’, 13’), Radosław Filipiński 3’, Mariusz Supera 19’.

KS Żychlin - VICTORIA Zabostów 4:1 (1:1);
br.: Adrian Kaczmarek 2 (12’, 15’), Łukasz Skierski 15’, Daniel Plewa 23’ – Henryk Kosiorek 8’.

MARBUD Chąśno - KARCZMA BEDNARSKA Bednary 3:1 (2:1);
br.: Patryk Okraska 5’, Dominik Kotlarski 12’, Sebastian Lenarczyk 23’ – Jan Pawlata 5’.
Żółta kartka: Mateusz Gać (Marbud).

STRAŻACY ITV MEDIA Łowicz – FC Jeziorko 1:0 (0:0)
br.: Patryk Kaczor 24’.

HA-HA-HA ! Łowicz – OSP SOCCER Stachlew 2:3 (1:2);
br.: Adrian Lus 7’, Adam Wojda 20’ – Marcin Kania 2’, Robert Kubiak 4’, Bartosz Skowronek 22’.

GMG ELEKTROSYSTEM Łowicz – BEZEDURA Łowicz 2:1 (1:0);
br.: Patryk Nieradka 8’, Mateusz Krysiak 22’ – Kamil Przyżycki 14’.
Żółte kartki: Marcel Gędek I Patryk Nieradka (obaj GMG).

Tabela po 3. kolejkach Zina III ligi
1. MARBUD Chąśno 3 9 15-3
2. BŁĘKITNI II Dmosin 3 9 14-2
3. KS Żychlin 3 9 10-1
4. STRAŻACY ITV MEDIA Łowicz 3 9 8-2
5. GMG ELEKTROSYSTEM Łowicz 3 6 6-4
6. FC Jeziorko 3 3 4-6
7. HA-HA-HA! Łowicz 3 3 7-10
8. OSP SOCCER Stachlew 3 3 4-11
9. KROPIDŁA Niepokalanów 3 3 6-14
10. KARCZMA BEDNARSKA Bednary 3 0 3-8
11. BEZEDURA Łowicz 3 0 3-9
12. VICTORIA Zabostów 3 0 3-13

4. kolejka Robkol IV ligi (3 grudnia 2017 r.)
LAMELA Łowicz – VINCI Łowicz 1:4 (0:2);

br.: Wojciech Bieganik 24’ – Jan Sejdak 2 (18’, 23’), Jakub Sejdak 9’, samobójcza 8’.

GENESIS Łowicz – YOGI TEAM Łowicz 0:1 (0:0);
br.: Dawid Żaczek 14’.

ŻUBERKI Łowicz – OSP Seligów 3:2 (0:1);
br.: Patryk Dałek 3 (10’, 12’, 23’) – Rafał Stokowski 2 (8’, 24’).

MIKOBA UNITED Klewków - FC Ostrowiec 2:3 (1:2)
br.: Kordian Gromek 2 (6’, 14’) – Kamil Brzozowski 8’, Piotr Sekuła 9’, Rafał Wróbel 21’.
Żółte kartki: Marek Kuc (Mikoba) i Piotr Sekuła (Ostrowiec).

FENIX Boczki Chełmońskie – VAGAT Domaniewice 2:2 (0:1)
br.: Adrian Kobierecki 19, Dawid Michałowicz 20’ – Marek Sękalski 11’, Mateusz Kardas 14’.
Żółte kartki: Krzysztof Lebioda i Hubert Fijałkowski (obaj Fenix). Czerwona kartka: Hubert Fijałkowski (za 2 żk).

ZSCKR Zduńska Dąbrowa – KOLEJARZ Łowicz 2:0 (1:0);
br.: Dorian Nasalski 2 (7’, 24’).

Tabela po 4. kolejkach Robkol IV ligi
1. ZSCKR Zduńska Dąbrowa 4 12 12-2
2. VAGAT Domaniewice 4 10 16-5
3. VINCI Łowicz 4 9 14-6
4. YOGI TEAM Łowicz 4 9 8-5
5. FENIX Boczki Chełmońskie 4 7 13-9
6. KOLEJARZ Łowicz 4 6 9-11
7. ŻUBERKI Łowicz 4 6 7-10
8. OSP Seligów 4 3 10-10
9. MIKOBA UNITED Klewków 4 3 4-9
10. FC Ostrowiec 4 3 8-16
11. LAMELA Łowicz 4 3 7-16
12. GENESIS Łowicz 4 0 3-14

ŁoLiF: wyniki II, III i IV ligi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu