Piłka nożna, ŁoLiF wyniki weekendu grudnia - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 10/12/2018 13:51
Martyna Czekalska

Ogrodowa SMS Dąbkowice została nowym liderem KIA Open I ligi. Pierwszoligowcy w miniony weekend (8-9 grudnia) rozegrali dwie kolejki. Grały też drużyny Julomax II ligi, Zina III ligi, Robkol IV ligi oraz V ligi.

Po weekendowym graniu nowym liderem łowickiej ekstraklasy futsalowej została Ogrodowa SMS Dąbkowice, która w hicie 4. kolejki pokonała Chińską Haczykowscy Subiekt Łowicz 4:2. Dublet ustrzeliło dwóch graczy SMS: Krzysztof Adamski i Kacper Wasilewski. Dla Chińskiej była to pierwsza porażka w sezonie. Na pudle KIA Open I ligi po czterech kolejkach jest też Bo-Dach Grudze, który odnotował w weekend dwie wygrane (7:2 z Kancelarią Bosz Centrum Bełchów i 6:5 z Fantazją Głowno).

W Julomax II lidze nowym liderem została Akacjowa Team Dzierzgów, która ograła Błękitnych Dmosin 2:0. Punkty zgubił Alcatraz Łowicz, jedynie remisując z FC Łaguszew 3:3.

Trzecioligowcom po trzech kolejkach przewodzi Start Złaków Borowy, który jako jedyny może cieszyć się z kompletu punktów. Start wcale nie miał łatwej przeprawy w meczu z ZSCKR Zduńska Dąbrowa, ale ostatecznie zwyciężył 3:2.

Na szczycie Robkol IV ligi po dwóch kolejkach pozostaje Mikoba United Klewków. Komplet punktów ma też Kolejarz Łowicz.

W V lidze komplet zwycięstw mają trzy ekipy: Nieobliczalni Głowno, Sparta Piątek i Start Junior Złaków Borowy.

3. kolejka KIA OPEN I ligi (sobota 8 grudnia 2018r.)
PP Chruślin – OGRODOWA SMS Dąbkowice 2:4 (0:1);

br.: Michał Warda 13’, Kamil Janikowski 15’ – Przemysław Imiołek 3 (9’, 17’, 20’), Kamil Waśniowski 16’.
Chruślin: Tomasz Wojda – Michał Warda, Oktawian Andrzejczak, Łukasz Kasiński, Adam Pałka, Adrian Zieliński , Kamil Janikowski, Łukasz Góralczyk.
Ogrodowa: Jacek Milczarek, Przemysław Imiołek, Kacper Wasilewski, Kamil Waśniowski, Łukasz Markowski, Krzysztof Adamski, Piotr Jaworski.

BO-DACH Grudze - KANCELARIA BOSZ CENTRUM Bełchów 7:2 (1:1);
br.: Michał Redzisz 2 (12’, 16’), Bartosz Placek 2 (13’, 20’), Sebastian Sobieszek 4’, Karol Kruk 13’, Mateusz Bartosiewicz 18’ – Hubert Matyjas 8’, Damian Gendek 19’.
Bo-Dach: Maciej Kowalski – Michał Redzisz, Paweł Wojda, Karol Kruk, Bartosz Placek, Sebastian Sobieszek, Mateusz Bartosiewicz, Przemysław Wilk, Mateusz Borowski.
Kancelaria: Dawid Laska – Bartłomiej Płuszka, Jakub Bylewski, Hubert Matyjas, Dawid Matyjas, Bartłomiej Bakalarski, Damian Gendek, Maciej Grotkowski.

DRUŻYNA KIA Łowicz – FANTAZJA Głowno 4:1 (2:0);
br.: Radosław Kuciński 2 (6’, 19’), Radosław Domińczak 7’, Patryk Pomianowski 16’ – Antoni Waśkiewicz 19’.
Żółta kartka: Adrian Bakalarz (Fantazja).
KIA: Mariusz Jędrzejewski – Radosław Domińczak, Patryk Krzeszewski, Patryk Pomianowski, Radosław Kuciński.
Fantazja: Adrian Bakalarz – Damian Mospinek, Łukasz Nagański, Przemysław Szubert, Antoni Waśkiewicz, Damian Puchalski, Dariusz Florczak.

RENIX DA GRASSO Łowicz – NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz 5:3 (2:1);
br.: Marcin Karasiński 2 (7’, 18’), Bartłomiej Tkacz 2 (10’, 12’), Michał Świdrowski 19’ – Michał Fabijański 2 (1’, 15’), Piotr Gawlik 18’.
Żółte kartki: Bartłomiej Tkacz i Daniel Wasiak (obaj Renix).
Renix: Dawid Feliga – Patryk Sekuła, Michał Świdrowski, Bartłomiej Tkacz, Piotr Tkacz, Mariusz Trakul, Daniel Wasiak, Łukasz Zabost, Marcin Karasiński.
Novum: Rafał Bogus – Piotr Gawlik, Michał Adamczyk, Krystian Mycka, Michał Fabijański, Sebastian Zwierz, Damian Kozieł.

CHIŃSKA HACZYKOWSCY SUBIEKT Łowicz - BLOKERSI REKLAMA FROG Łowicz 6:2 (3:0);
br.: Kamil Bartosiewicz 3 (5’, 8’, 10’), Robert Hyży 2 (14’, 20’), Dawd Sarafiński 19’ – Rafał Bogus 16’, Jakub Jędrachowicz 18’.
Żółta kartka: Kamil Bartosiewicz (Chińska).
Chińska: Robert Nowogórski – Dawid Sarafiński, Robert Hyży, Kamil Bartosiewicz, Jan Haczykowski.
Blokersi: Rafał Zieliński – Rafał Kołaczyński, Kacper Jaros, Rafał Bogus, Jacek Woźniak, Jarosław Burzykowski, Jakub Jędrachowicz, Michał Bryszewski, Kamil Mitrowski.

4. kolejka KIA OPEN I ligi (niedziela 9 grudnia 2018r.)
FANTAZJA Głowno – BO-DACH Grudze 5:6 (2:4);

br.: Antoni Waśkiewicz 2 (6’, 14’), Damian Mospinek 1’, Łukasz Nagański 15’, Przemysław Szubert 18’ – Mateusz Bartosiewicz 2 (1’, 19’), Karol Kruk 2 (2’, 9’), Michał Redzisz 10’, Bartosz Placek 13’.
Fantazja: Jakub Niedomagała – Damian Mospinek, Łukasz Nagański, Przemysław Szubert, Antoni Waśkiewicz, Damian Puchalski, Dariusz Florczak, Aleksy Waśkiewicz.
Bo-Dach: Maciej Kowalski – Michał Redzisz, Paweł Wojda, Karol Kruk, Bartosz Placek, Sebastian Sobieszek, Mateusz Bartosiewicz, Przemysław Wilk, Mateusz Borowski, Bartosz Skowronek.

BLOKERSI REKLAMA FROG Łowicz – RENIX DA GRASSO Łowicz 1:1 (0:1);
br.: Jakub Jędrachowicz 12' - Bartłomiej Tkacz 7’.
Żółte kartki: Łukasz Zabost i Mariusz Trakul (obaj Renix).
Blokersi: Rafał Zieliński, Rafał Kołaczyński, Kacper Jaros, Rafał Bogus, Jacek Woźniak, Jarosław Burzykowski, Jakub Jędrachowicz, Michał Bryszewski, Kamil Mitrowski.
Renix: Dawid Feliga – Michał Świdrowski, Bartłomiej Tkacz, Piotr Tkacz, Mariusz Trakul, Daniel Wasiak, Łukasz Zabost.

OGRODOWA SMS Dąbkowice – CHIŃSKA HACZYKOWSCY SUBIEKT Łowicz 4:2 (2:1);
br.: Krzysztof Adamski 2 (9’, 20’), Kacper Wasilewski 2 (9’, 14’) – Kamil Bartosiewicz 10’, Adrian Binienda 20’.
Żółta kartka: Igor Sobalczyk (Chińska).
Ogrodowa: Jacek Milczarek – Krystian Siatkowski, Przemysław Imiołek, Kacper Wasilewski, Kamil Waśniowski, Krzysztof Adamski, Tomasz Czajkowski.
Chińska: Robert Nowogórski – Dawid Sarafiński, Igor Sobalczyk, Kamil Bartosiewicz, Jan Haczykowski, Tomasz Rembowski, Adrian Binienda.

KANCELARIA BOSZ CENTRUM Bełchów – PP Chruślin 4:7 (3:5);
br.: Hubert Matyjas 3 (4’, 8’, 12’), Jakub Niedźwiadek 10’ – Michał Warda 4 (1’, 3’, 6’, 9’), Adrian Zieliński 12’, Łukasz Kasiński 16’, samobójcza (D. Matyjas) 16’.
Żółte kartki: Łukasz Kasiński I Tomasz Wojda (obaj PP Chruślin) oraz Maciej Grotkowski (Kancelaria).
Kancelaria: Dawid Laska – Jakub Niedźwiadek, Hubert Matyjas, Dawid Matyjas, Bartłomiej Bakalarski, Maciej Grotkowski.
PP Chruślin: Tomasz Wojda – Przemysław Boczek, Michał Warda, Łukasz Kasiński, Hubert Talarowski, Adrian Zieliński, Kamil Janikowski, Piotr Lewandowski.

NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz – DRUŻYNA KIA Łowicz 2:2 (0:1);
br.: Sebastian Zwierz 15’, Krystian Mycka 17’ – Radosław Kuciński 2 (8’, 20’).
Novum: Patryk Orzeł – Piotr Gawlik, Michał Adamczyk, Krystian Mycka, Michał Fabijański, Przemysław Kochanek, Sebastian Zwierz, Damian Kozieł, Roman Perizhok.
KIA: Rafał Gospoś – Mariusz Jędrzejewski, Tomasz Trafalski, Radosław Domińczak, Andrzej Grzegorek, Patryk Krzeszewski, Kacper Rześny, Patryk Pomianowski, Radosław Kuciński.

Tabela po 4. kolejkach KIA Open I ligi
1. OGRODOWA SMS Dąbkowice 4 10 12-6
2. CHIŃSKA HACZYKOWSCY Subiekt 4 9 23-8
3. BO-DACH Grudze 4 9 18-18
4. RENIX DA GRASSO Łowicz 4 7 13-8
5. NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz 4 5 11-10
6. DRUŻYNA KIA Łowicz 4 5 10-9
7. FANTAZJA Głowno 4 4 16-18
8. PP Chruślin 4 3 13-19
9. BLOKERSI REKLAMA FROG Łowicz 4 2 10-17
10. KANCELARIA BOSZ CENTRUM Bełchów 4 1 9-22

3. kolejka Julomax II ligi (niedziela 9 grudnia 2018r.)
FC Łaguszew – ALCATRAZ Łowicz 3:3 (2:0);

br.: Eryk Woliński 3 (5’, 6’, 17’) – Krzysztof Papuga 3 (14’, 18’, 22’).

DRINK TEAM Głowno – DĄBRO Łowicz 0:3 (0:3);
br.: Krzysztof Ambroziak 6’, Krzysztof Mika 8’, Arkadiusz Nowak 9’.

OLIMPIA Chąśno – RC DESIGN VICTORIA Bielawy 4:2 (1:1);
br.: Marcin Matuszewski 2 (6’, 13’), Przemysław Zabost 2 (14’, 24’) – Mateusz Antczak 8’, Bartłomiej Dałek 16’.

BŁĘKITNI II Dmosin – SUBIEKT Nieborów 3:2 (3:2);
br.: Piotr Mielczarek 2’, Paweł Mielczarek 9’, samobójcza (P.Kośmider) 10’ – Mikołaj Ulasiewicz 9’, Piotr Skonieczny 11’.

BŁĘKITNI Dmosin – AKACJOWA TEAM Dzierzgów 0:2 (0:0);
br.: Paweł Osóbka 21’, Aleksander Bartosiewicz 24’.

KS STEFAN Łowicz – BAUMIT Łowicz 0:0
Żółta kartka: Vładysław Stefsiak (KS Stefan).

JURNY GLADIATOR Żychlin – MARBUD Chąśno 0:5 (w.o.)
Drużyna Jurnego nie stawiła się na mecz.

Tabela po 3. kolejkach Julomax II ligi
1. AKACJOWA TEAM Dzierzgów 3 9 7-1
2. ALCATRAZ Łowicz 3 7 14-6
3. OLIMPIA Chąśno 3 7 9-6
4. MARBUD Chąśno 3 6 12-4
5. BŁĘKITNI II Dmosin 3 6 7-5
6. BŁĘKITNI Dmosin 3 6 6-5
7. FC Łaguszew 3 5 8-6
8. BAUMIT Łowicz 3 4 4-4
9. DĄBRO Łowicz 3 4 6-7
10. SUBIEKT Nieborów 3 3 6-6
11. RC DESIGN VICTORIA Bielawy 3 1 4-8
12. KS STEFAN Łowicz 3 1 3-11
13. DRINK TEAM Głowno 3 0 2-8
14. JURNY GLADIATOR Żychlin 3 0 3-14

3. kolejka ZINA III ligi (sobota 8 grudnia 2018r.)
WKS 10 PP POLSKA Łowicz – OSP SOCCER Stachlew 1:1 (0:1);
br.: Łukasz Papuga 16’ – Łukasz Przeździek 11’.
Żółta kartka: Krzysztof Supeł (Stachlew).

VAGAT Domaniewice – KARCZMA BEDNARSKA Bednary 4:0 (1:0);
br.: Jakub Sękalski 2 (14’, 16’), Piotr Bagnowski 11’, Olaf Andrzejewski 23’.
Żółta kartka: Łukasz Janicki (Karczma).

START Złaków Borowy – ZSCKR Zduńska Dąbrowa 3:2 (1:0);
br.: Dominik Lus 3 (5’, 17’, 21’) – Wojciech Guzek 16;’, Dorian Nasalski 17’.

ZOOKSY HA HA HA ! Łowicz – STRAŻACY ITV MEDIA Łowicz 3:3 (1:1);
br.: Maciej Szymański 6’, Mariusz Dylik 18’, Bartłomiej Zaręba 21’ – Sebastian Sumiński 2 (2’, 16’), Mariusz Ciesielski 24’.

VINCI Łowicz - VICTORIA Zabostów 4:0 (3:0);
br.: Paweł Burzyński 8’, Hubert Taczalski 10’, Damian Mitek 12’, Adrian Musialik 16’.

BEZEDURA Łowicz - FC Jeziorko 4:3 (2:1);
br.: Paweł Karwat 2 (10’, 22’), Jakub Płóciennik 5’, Cezary Zimny 17’ - Paweł Franaszek 2 (9', 24'), Adrian Rosa 23'.

Tabela po 3. kolejkach Zina III ligi
1. START Złaków Borowy 3 9 12-5
2. VINCI Łowicz 3 7 13-3
3. STRAŻACY ITV MEDIA Łowicz 3 7 11-4
4. ZOOKSY HA HA HA! Łowicz 3 4 11-8
5. VAGAT Domaniewice 3 4 5-3
6. ZSCKR Zduńska Dąbrowa 3 4 6-6
7. OSP SOCCER Stachlew 3 4 5-5
8. WKS 10 PP POLSKA Łowicz 3 4 4-7
9. BEZEDURA Łowicz 3 3 5-8
10. KARCZMA BEDNARSKA Bed 3 3 5-9
11. VICTORIA Zabostów 3 1 2-10
12. FC Jeziorko 3 0 6-17

2. kolejka Robkol IV ligi (niedziela 9 grudnia 2018r.)
KS Ostrowiec – KOLEJARZ Łowicz 1:3 (1:1);

br.: Mariusz Wasilewski 10’ – Marcin Kędziora 8’, Michał Kromski 13’, Michał Szuplewski 19’.

FC Jamno – OSP Seligów 4:1 (1:0);
br.: Bartłomiej Mitek 2 (2’, 23’), Robert Kubiak 14’, Patryk Dąbrowski21’ – Kamil Walencik 22’.
Żółta kartka: Kamil Walencik (OSP Seligów).

GUMINEX Gzinka – LAMELA Łowicz 0:7 (0:4);
br.: Mateusz Wójcik 4 (1’, 4’, 9’, 18’), Dominik Boczek 2 (16’, 20’), Krystian Białas 10’.
Żółta kartka: Jan Dałek (Guminex).

SHOW TEAM Łowicz - MIKOBA UNITED Klewków 2:4 (0:1);
br.: Dawid Zrazek 18’. Paweł Kutkowski 20’ – Rafał Gala 2 (6’, 13’), Łukasz Rybus 15’, Sebastian Gładki 24’.
Żółte kartki: Dawid Kędziora i Paweł Kutkowski (obaj Show Team) oraz Krzysztof Gromek (Mikoba).

FENIX Boczki – ŻUBERKI Łowicz 2:2 (0:1);
br.: Tomasz Sierota 16’, Jakub Przybylski 19’ – Łukasz Wojenka 4’, Michał Kroc 23’.
Żółta kartka: Dominik Borkowski i Tomasz Sierota (Fenix).
Czerwona kartka: Tomasz Sierota (Fenix).

Tabela po 2. kolejkach Robkol IV ligi
1. MIKOBA UNITED Klewków 2 6 7-3
2. KOLEJARZ Łowicz 2 6 5-2
3. LAMELA Łowicz 2 4 9-2
4. FC Jamno 2 3 5-3
5. OSP Seligów 2 3 4-6
6. FENIX Boczki Chełmońskie 2 2 5-5
7. ŻUBERKI Łowicz 2 2 4-4
8. KS Ostrowiec 2 1 4-6
9. SHOW TEAM Łowicz 2 0 4-7
10. GUMINEX Gzinka 2 0 1-10

2. kolejka V ligi (sobota 1 grudnia 2018r.)
NIEOBLICZALNI Głowno – CZARNI Bednary 7:0 (3:0);
br.: Piotr Plichta 3 (11’, 12’, 24’), Dominik Wiśniewski 2 (24’, 24’), Mieczysław Chamera 3’, Marcin Jezierski 19’.

START JUNIOR Złaków Borowy – ZSCKR II Zduńska Dąbrowa 3:0 (1:0);
br.: Maciej Pełka 2 (8’, 19’) i Michał Malejka 5’.
Żółta kartka: Michał Malejka (Start-Junior).

GAS-TRUCK Łowicz – PIOTRTRANS BLICH Łowicz 2:7 (0:4);
br.: Sebastian Bródka 17’ i Łukasz Koza 18’ – Michał Kołudzki 3 (4’, 11’, 20’), Kamil Bogusz 3’, Mikołaj Zimowski 5’, Mateusz Buczek 21’ i Przemysław Matuszewski 24’.

KOMTRANS Bednary – IZOLATOR Łowicz 6:4 (3:1);
br.: Krystian Białas 4 (1’, 2’, 8’, 21’), Igor Tomaszewski 14’ i Sebastian Dziemdziela 24’ – Adam Wojda 3 (9’, 13’ i 24’) i Jakub Sut 17’.

SPARTA Piątek – OLIMPIA JUNIOR Chąśno 4:0 (1:0);
br.: Adrian Bartczak 3 (9’, 17’, 22’) i Norbert Gawryszczak 17’.

Tabela po 2. kolejkach V ligi
1. NIEOBLICZALNI Głowno 2 6 10-0
2. SPARTA Piątek 2 6 7-0
3. START JUNIOR Złaków Borowy 2 6 6-2
4. IZOLATOR Łowicz 2 3 11-8
5. PIOTRTRANS BLICH Łowicz 2 3 7-5
6. KOMTRANS Bednary 2 3 8-7
7. ZSCKR II Zduńska Dąbrowa 1 0 0-3
8. OLIMPIA JUNIOR Chąśno 1 0 0-4
9. CZARNI Bednary 2 0 0-10
10. GAS-TRUCK Łowicz 2 0 4-14

Fot. Krzysztof Olko

Reklama

ŁoLiF: wyniki z weekendu 8-9 grudnia komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

MomentsforYou - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia reportażowa (Uroczystości rodzinne i biznesowe) Fotografia rodzinna (sesje fotograficzne z..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez lowicz24.eu, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Agencja Reklamowa ZU-AN z siedzibą w Łowicz 99-400 , Stanisławskiego 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"