Łowiccy harcerze uczestniczyli w uroczystościach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej na Westerplatte

Uroczystości patriotyczne, Łowiccy harcerze uczestniczyli uroczystościach rocznicy wybuchu wojny światowej Westerplatte - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal lowicz24.eu 02/09/2019 10:54
Martyna Czekalska

40-osobowa reprezentacja harcerzy z hufca Związku Harcerstwa Polskiego Łowicz wzięła udział w 24. edycji Zlotu Westerplatte, który zakończył się uroczystościami pod pomnikiem Obrońców Wybrzeża.

Ogólnopolski zlot drużyn harcerskich odbył się na przełomie sierpnia i września w Gdańsku. Przez cztery dni łowiccy harcerze uczestniczyli w grach terenowych i fabularnych, warsztatach, a także w uroczystościach państwowych z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej pod pomnikiem Obrońców Wybrzeża na Westerplatte. Harcerze pełnili tam służbę reprezentacyjną i porządkową.

Fot. ZHP Łowicz Facebook

Łowiccy harcerze uczestniczyli w uroczystościach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej na Westerplatte komentarze opinie

  • Janusz - niezalogowany 2019-09-02 16:17:45

    Jak podobał się harcerzom kierowca autobusu, którego prowadziłem po Gdańsku?
    Może któryś uczestnik skomentuje,

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama